Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska

Oferta

Biuro rachunkowe Spero prowadzi działalność na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Osobą decyzyjną jest Joanna Wojciechowska. Działamy na terenie Szczecina i okolic. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej osób fizycznych i przedsiębiorstw, które często nie mają na tyle czasu, by uporządkować wszystkie sprawy papierkowe. Wówczas niezbędna okazuje się pomoc ze strony księgowej.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Oferujemy sporządzanie raportów finansowych, deklaracji podatkowych i ZUS, a także list płac. Zajmujemy się też prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu. Zapewniamy obsługę kadr i płacowo-kadrową.

Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków CIT, PIT i VAT. Pomagamy klientom, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Dokładamy wszelkich starań, by znaleźć optymalne rozwiązanie dla klienta. Ważny jest również dialog z przedsiębiorcami, wówczas możemy poznać ich oczekiwania, co do współpracy.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy odznaczają się wieloletnią wiedzą oraz doświadczeniem. Stawiamy na rozwój, dlatego uczestniczymy w szkoleniach oraz kursach. Zależy nam, by poszerzać naszą wiedzę oraz podnosić kwalifikacje zawodowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z zaangażowaniem. Liczy się dla nas zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska
NIP
9551858290
REGON
320515825
PKD
74.12.Z
Rok założenia
2008
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska
  • Jaki jest adres firmy Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska Adres to: 70-026 Szczecin , Smolańska 3 lok. 306 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska Kontakt telefoniczny to: 668 693 055
  • Jaki jest e-mail do firmy Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska E-mail to: spero.wojciechowska@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska NIP to: 9551858290
  • Jaki jest numer REGON firmy Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska Numer REGON to: 320515825
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Spero Biuro Rachunkowe Joanna Wojciechowska Współrzędne geograficzne to: 53.4024017085818°N 14.530097007035°E
Obowiązek informacyjny