Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska

Oferta

Biuro rachunkowe Spero prowadzi działalność na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Osobą decyzyjną jest Joanna Wojciechowska. Działamy na terenie Szczecina i okolic. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej osób fizycznych i przedsiębiorstw, które często nie mają na tyle czasu, by uporządkować wszystkie sprawy papierkowe. Wówczas niezbędna okazuje się pomoc ze strony księgowej.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Oferujemy sporządzanie raportów finansowych, deklaracji podatkowych i ZUS, a także list płac. Zajmujemy się też prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu. Zapewniamy obsługę kadr i płacowo-kadrową.

Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków CIT, PIT i VAT. Pomagamy klientom, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Dokładamy wszelkich starań, by znaleźć optymalne rozwiązanie dla klienta. Ważny jest również dialog z przedsiębiorcami, wówczas możemy poznać ich oczekiwania, co do współpracy.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy odznaczają się wieloletnią wiedzą oraz doświadczeniem. Stawiamy na rozwój, dlatego uczestniczymy w szkoleniach oraz kursach. Zależy nam, by poszerzać naszą wiedzę oraz podnosić kwalifikacje zawodowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z zaangażowaniem. Liczy się dla nas zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska
NIP
9551858290
REGON
320515825
PKD
74.12.Z
Rok założenia
2008
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska
  • Jaki jest adres firmy Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska Adres to: 70-026 Szczecin , Smolańska 3 lok. 306 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska Kontakt telefoniczny to: 668 693 055
  • Jaki jest e-mail do firmy Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska E-mail to: spero.wojciechowska@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska NIP to: 9551858290
  • Jaki jest numer REGON firmy Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska Numer REGON to: 320515825
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Spero Biuro rachunkowe Joanna Wojciechowska Współrzędne geograficzne to: 53.4024017085818°N 14.530097007035°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas