Cit-pit Biuro rachunkowe

Oferta

Biuro rachunkowe CIT-PIT Rachunkowość-Podatki powstało w 2011 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług księgowych. Dziesiecioletnie doświadczenie w branży sprawiło, iż poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, a także znacznie poszerzyliśmy ofertę. Osobą decyzyjną jest Małgorzata Jakimiak. Od lat współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i właścicielami mniejszych i większych firm.

Do naszych obowiązków należy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, przygotowywanie sprawozdań finansowych i sprawozdań GUS, a także wniosków do urzędów. Dodatkowo prowadzimy ewidencje środków trwałych oraz ewidencje kadrowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż wszystkie zadania zostaną wykonane poprawnie. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o których informujemy klientów.

W pracy używamy nowoczesnych technologii, za pomocą których możemy przygotować dla klientów dokumentację, sprawdzić stan deklaracji podatkowej, a także sporządzić bilanse finansowe oraz plany amortyzacji. Zajmujemy się też rozliczaniem podatków PIT, CIT i VAT, a także reprezentujemy klientów przed urzędami.

Na naszą pomoc mogą liczyć osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Na początku jest dużo papierkowej roboty, jednak my podpowiemy jakie dokumenty wypełnić i gdzie je dostarczyć. Specjalizujemy się w rozliczaniu dofinansowań osób niepełnosprawnych w PFRON, sporządzaniu umów cywilnoprawnych, sprawozdań finansowych oraz sprawozdań GUS.

Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego naszych prac. Jesteśmy nieustannie do dyspozycji każdego klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Cit-pit Biuro rachunkowe
NIP
6921904484
REGON
320955375
Rok założenia
2011

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Cit-pit Biuro rachunkowe
  • Jaki jest adres firmy Cit-pit Biuro rachunkowe Adres to: 71-493 Szczecin , Obłoków 51 lok. 4 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Cit-pit Biuro rachunkowe Kontakt telefoniczny to: 533 193 303
  • Jaki jest e-mail do firmy Cit-pit Biuro rachunkowe E-mail to: cit-pit@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Cit-pit Biuro rachunkowe NIP to: 6921904484
  • Jaki jest numer REGON firmy Cit-pit Biuro rachunkowe Numer REGON to: 320955375
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Cit-pit Biuro rachunkowe Współrzędne geograficzne to: 53.476152°N 14.521152°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas