Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata

Oferta

Biuro rachunkowe Perfecta zlokalizowane jest w Świeciu, w powiecie świeckim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Małgorzata Ruszkowska. Specjalizujemy się w świadczeniu usług rachunkowo-księgowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i właścicielami firm. Działamy w branży nieprzerwanie od 2010 roku.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału:
ul. Okrężna 10
86-140 Drzycim

Zakres działalności biura rachunkowego Perfecta obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Oferujemy również rozliczenie deklaracji rocznych czy podatków PIT, CIT oraz VAT. Oprócz tego podejmujemy się sporządzania bilansów finansowych.

Ponadto pomagamy klientom w założeniu własnej działalności gospodarczej. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Do naszych obowiązków należy regulowanie opłat środowiskowych.

Śledzimy zmiany w przepisach i regulacjach prawnych z sektora finansowego. Gwarantujemy zachowanie tajemnicy handlowej. Za pomocą internetu, a także usług kurierskich jesteśmy w stanie działać na terenie całej Polski.

Wszystkich, którzy potrzebują pomocy w zakresie rachunkowości oraz księgowości, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z biurem rachunkowym Perfecta w Świeciu i Drzycimiu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata
NIP
5591073216
REGON
340798144

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata
  • Jaki jest adres firmy Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata Adres to: 86-100 Świecie , św. Wincentego 1 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-18:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata Kontakt telefoniczny to: 604 221 466
  • Jaki jest e-mail do firmy Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata E-mail to: m.ruszkowska@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata NIP to: 5591073216
  • Jaki jest numer REGON firmy Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata Numer REGON to: 340798144
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Perfecta. Biuro rachunkowe. Ruszkowska Małgorzata Współrzędne geograficzne to: 53.405925247691°N 18.44955906236°E
Informacja o przetwarzaniu danych