Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska

Oferta

Nazywam się Żaneta Mazińska i zajmuję się poradnictwem finansowym. Zapewniam pomoc przy wyborze najbardziej korzystnego kredytu czy ubezpieczenia na życie. Chętnie nawiązuję współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Moje biuro mieści się w Suwałkach.

Na bieżąco śledzę oferty bankowe, dlatego pomogę wybrać kredyt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Proponuję wyliczenie zdolności kredytowej. Załatwię niezbędne formalności związane z wzięciem pożyczki na zakup domu, mieszkania czy działki.

Zapewniam kompleksową pomoc w zakresie uzyskania kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych, czy refinansowych. Oprócz tego odpowiem na wszystkie Państwa pytania związane z kredytem hipotecznym z dopłatą w ramach programu MDM.

Ponadto pomagam przedsiębiorcom rozwinąć swój biznes. Zachęcam do skorzystania z bezpiecznego kredytu firmowego. Polecam szczególnie kredyty inwestycyjne czy obrotowe. Dodatkowo oferuję korzystne leasingi oraz start-upy.

Uzupełnienie oferty stanowią usługi w zakresie ubezpieczeń na życie. Pomagam klientom wybrać ubezpieczenia zgodne z ich potrzebami. Oferuję ubezpieczenia NNW, a także ubezpieczenia w razie poważnej choroby bądź śmierci.

Wzięcie kredytu nie musi wiązać się ze stresem. Wystarczy skorzystać z pomocy eksperta finansowego. Zapraszam do odwiedzenia siedziby mojego biura kredytowego w Gołdapi.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska
NIP
8471547340
REGON
365090606
Rok założenia
2016

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska
  • Jaki jest adres firmy Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska Adres to: 16-400 Suwałki , ks. Zawadzkiego 2 lok. 012 (woj. podlaskie) , 012 (budynek „Serce Suwałk”)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska Kontakt telefoniczny to: 785 904 421
  • Jaki jest e-mail do firmy Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska E-mail to: zaneta.mazinska@opendirect.pl
  • Jaki jest NIP firmy Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska NIP to: 8471547340
  • Jaki jest numer REGON firmy Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska Numer REGON to: 365090606
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ekspert Finansowy Żaneta Mazińska Współrzędne geograficzne to: 54.0999415479582°N 22.9317118206422°E
Informacja o przetwarzaniu danych