Hades- Herberg Zakład Pogrzebowy, kamieniarstwo

 • Pogrzebowe usługi
 • Zadbamy o wszystkie formalności związane z pogrzebem
 • 66-500 Strzelce Krajeńskie , Wodociągowa 2 (woj. lubuskie)

Oferta

Zakład pogrzebowy Hades znajduje się w Strzelcach Krajeńskich, w powiecie strzelecko-drezdeneckim, na terenie województwa lubuskiego. Zakład prowadzi Kazimierz Herberg. Nasza działalność trwa nieprzerwanie od 2000 roku.

Nasze usługi pogrzebowe świadczymy dla osób wszystkich wyznań, jak również niewierzących, każdy ma bowiem prawo na godny pogrzeb. Wiemy doskonale, że pogrzeb to nie tylko ceremonia, ale i cała masa formalności, które należy załatwić. Zajmujemy się tym, odciążając rodzinę zmarłego i dając im czas na jego godne uczczenie. Jesteśmy firmą w której wiele lat doświadczenia procentuje profesjonalna obsługą. Pamiętamy o wszystkim, o czym należy pamiętać i nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia.

Rozwieszamy nekrologi w podanych miejscowościach, rezerwujemy terminy na cmentarzu, ustalamy z prowadzącą pogrzeb osoba duchowną odpowiednie terminy. Przygotowujemy zmarłego do pogrzebu zajmując się wyborem trumny lub urny, a nawet odzieżą. Przewieziemy ciało ekskluzywnym samochodem, wcześniej możemy je sprowadzić z dowolnej części kraju, a nawet z zagranicy. Transport dotyczy również uczestników pogrzebu. Zajmiemy się przystrojeniem kaplicy, przygotujemy grób do pochówku, wraz z jego wykopaniem, zasypaniem dołu oraz zamontowaniem nagrobka i pomnika.

W ramach naszych usług kamieniarskich oferujemy szeroką gamę pomników i nagrobków. Dodatkowo sprzedajemy wieńce na indywidualne zamówienie, posiadamy również ławki, wazony, lampiony oraz figurki. Mogą być Państwo pewni, że wszystko odbędzie się z właściwą oprawą muzyczną oraz fotograficzną i video. Zajmiemy się też przygotowaniem mowy pogrzebowej.

Hades świadczy też usługi kremacyjne i ekshumację. Zasiłek pogrzebowy, który dzięki naszej pomocy Państwo otrzymacie jest wystarczający, aby pokryć koszta pogrzebu. Cała ceremonia odbędzie się w spokoju, a nasze usługi będziemy świadczyć z pełnym szacunkiem dla rodziny, zmarłego i sytuacji.

Zachęcamy do kontaktu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Hades. PW. Kazimierz Herberg
NIP
5991969815
REGON
211219519
Rok założenia
2009

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Hades. PW. Kazimierz Herberg
 • Jaki jest adres firmy Hades. PW. Kazimierz Herberg Adres to: 66-500 Strzelce Krajeńskie , Wodociągowa 2 (woj. lubuskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Hades. PW. Kazimierz Herberg Kontakt telefoniczny to: 502 744 234
 • Jaki jest e-mail do firmy Hades. PW. Kazimierz Herberg E-mail to: kontakt@hades-strzelce.pl
 • Jaki jest NIP firmy Hades. PW. Kazimierz Herberg NIP to: 5991969815
 • Jaki jest numer REGON firmy Hades. PW. Kazimierz Herberg Numer REGON to: 211219519
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Hades. PW. Kazimierz Herberg Współrzędne geograficzne to: 52.8732558078293°N 15.524208633053°E
Obowiązek informacyjny