Centrum Ogrodnicze ILEX

Oferta

Siedziba naszej firmy znajduje się w Skawinie, w województwie małopolskim. W prowadzonym przez nas Centrum Ogrodniczym ILEX pracują osoby pasjonujące się ogrodnictwem, co sprawia, że możemy podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Specjalizujemy się w aranżacji ogrodów. Do naszych podstawowych zadań należy wykonywanie projektów, nasadzeń roślinności i prac pielęgnacyjnych. Ponadto sprzedajemy nawozy, nasiona traw i rośliny. Klienci mogą zaopatrzyć się u nas między innymi w rośliny jednoroczne, byliny i rośliny owocowe. Sprzedajemy pnącza, krzewy i drzewa zarówno liściaste, jak i iglaste.

Zatrudniamy fachowców, którzy przygotują projekty ogrodów nawet w miejscach, gdzie do tej pory nie było terenów zielonych. Podejmujemy się też opracowywania aranżacji istniejących ogrodów, aby zachwycały i przyciągały wzrok. Oferujemy założenie obiektów wodnych oraz wykonanie progów, schodków, podestów i tarasów. Możemy przeprowadzić instalację oświetlenia ogrodowego i ustawić małą architekturę. Do naszych zadań należy zakładanie trawników z rolki, siewu albo geokraty. Dodatkowo wykonujemy ścieżki z rozmaitych materiałów, jak np. otoczaki czy szuter.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ilex Centrum Ogrodnicze
NIP
6811261364

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ilex Centrum Ogrodnicze
  • Jaki jest adres firmy Ilex Centrum Ogrodnicze Adres to: 32-050 Skawina , Krakowska 95 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ilex Centrum Ogrodnicze Kontakt telefoniczny to: 692 727 168
  • Jaki jest e-mail do firmy Ilex Centrum Ogrodnicze E-mail to: pawel.p7@vp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Ilex Centrum Ogrodnicze NIP to: 6811261364
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ilex Centrum Ogrodnicze Współrzędne geograficzne to: 49.99293397572°N 19.8482826704909°E
Informacja o przetwarzaniu danych