Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak

Oferta

Regionalne Centrum Odszkodowań z powodzeniem jest prowadzone przez Sylwestra Stasiaka. Prężnie rozwijamy się na rynku branżowym od 2004 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Sieradzu, na terenie województwa łódzkiego.

Głównym aspektem naszej działalności jest dochodzenie roszczeń. Skutecznie pomagamy naszym klientom uzyskać rekompensatę za powstałe szkody. Jesteśmy zespołem wysoce wykwalifikowanych specjalistów, z zakresu prawa oraz ubezpieczeń. Dzięki bogatej wiedzy oraz doświadczeniu, kompleksowo pomagamy naszym klientom uzyskać najwyższe odszkodowania.

Między innymi zajmujemy się pozyskiwaniem odszkodowań za błędy medyczne oraz wypadki komunikacyjne, przy pracy, w rolnictwie oraz za granicą. Zapewniamy bezpośrednią likwidację szkód oraz dostarczamy auto zastępcze, jeżeli do szkody doszło w wyniku wypadku drogowego. Zajmujemy się załatwianiem spraw związanych z dostępem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Ponadto pomagamy w uzyskaniu odszkodowania z tytułu znacznego pogorszenia sytuacji życiowej po śmierci najbliższego członka rodziny.

Nasza firma współpracuje z rzeczoznawcami majątkowymi i samochodowymi, lekarzami orzecznikami oraz biegłymi sądowymi. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość obsługi, działamy kompetentnie i rzetelnie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Naszym dodatkowym atutem są atrakcyjne rozwiązania cenowe. Dopiero gdy uda nam się uzyskać odszkodowanie, pobieramy prowizję od klienta.

Zapraszamy. Więcej informacji o naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak
NIP
8271239846
Rok założenia
2004

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak
  • Jaki jest adres firmy Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak Adres to: 98-200 Sieradz , Kościuszki 9 lok. 5 (woj. łódzkie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak Kontakt telefoniczny to: 512 858 758
  • Jaki jest e-mail do firmy Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak E-mail to: rco_odszkodowania@poczta.fm
  • Jaki jest NIP firmy Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak NIP to: 8271239846
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Regionalne Centrum Odszkodowań Sylwester Stasiak Współrzędne geograficzne to: 51.5944892156863°N 18.7346471568627°E
Obowiązek informacyjny