Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego

Oferta

Nazywam się Agnieszka Dołęga i z wykształcenia jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. Siedziba prowadzonego przeze mnie biura zlokalizowana jest w Siedlcach, w województwie mazowieckim. Działalność w branży rozpoczęłam ww 1997 roku. Posiadam więc wieloletnie doświadczenie, które jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.

Dzięki dużej wiedzy i umiejętnościom jestem w stanie w profesjonalny sposób zajmować się tłumaczeniami z języka francuskiego na polski lub odwrotnie. Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do podmiotów gospodarczych specjalizujących się w handlu międzynarodowym, fabryk przemysłowych, lokalnych samorządów oraz instytucji administracji państwowej. Do współpracy zachęcam też osoby fizyczne.

Podejmuję się zarówno tłumaczeń specjalistycznych, jak i zwykłych. Przełożę wszelkiego rodzaju dokumenty. Problemem nie będą dla mnie dokumenty sądowe, akty urodzenia, świadectwa maturalne czy umowy. Pomogę również w przypadku faktur i dokumentów księgowych.

Z zakresu ustnych tłumaczeń udzielam pomocy w przeprowadzaniu rozmów handlowych. Reprezentuję też klientów przed sądem lub urzędem skarbowym. Przekładam konwersacje z notariuszami. Można też skorzystać z moich usług w przypadku ślubu kościelnego lub cywilnego, jeśli zaistnieje na nich potrzeba tłumaczenia.

Materiał, który chcecie Państwo przełożyć na polski lub francuski można do mnie dostarczyć osobiście bądź przesłać. Jeżeli chodzi o tłumaczenia przysięgłe to należy dokument zeskanować, zapisać w formacie .jpg albo .pdf. Wszystkie pieczątki i teksty pisane muszą być czytelne. Z kolei zwykłe wymagają zapisania w formatach .jpg, .pdf, .doc, .rtf, lub .txt.

Gwarantuję wysoką jakość i atrakcyjną ofertę cenową. Jestem drobiazgowa i do wykonywania swojej pracy podchodzę z największą starannością. Odbiór gotowych już dokumentów, poza kontaktem osobistym, w zależności od preferencji klienta może się odbyć poprzez przesyłkę kurierską i maila.

Zapewniam dyskrecję i poufność informacji. Jestem profesjonalistką, która na uwadze ma dobro klienta. Do każdego z nich podejdę więc indywidualnie. Czas realizacji skracam do minimum. Zazwyczaj wynosi od maksymalnie 24 godziny na terenie kraju i 7 dni na terenie Europy. Zawsze dotrzymuję terminów, a w przypadku pilnych spraw działam w ekspresowym trybie i gotowe tłumaczenie dostarczam klientowi w przeciągu 1-2 godzin.

Działam całodobowo przez 7 dni w tygodniu. W razie pytań proszę o kontakt. Zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego tłumacza.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego
NIP
8211496396
REGON
710465850
PKD
85.59.B
Rok założenia
1997

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego
  • Jaki jest adres firmy Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego Adres to: 08-103 Siedlce , Sekulska 15 lok. 10 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego Kontakt telefoniczny to: 602 633 744
  • Jaki jest e-mail do firmy Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego E-mail to: agnieszka_dolega@poczta.fm
  • Jaki jest NIP firmy Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego NIP to: 8211496396
  • Jaki jest numer REGON firmy Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego Numer REGON to: 710465850
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Agnieszka Dołęga Tłumacz przysięgły języka francuskiego Współrzędne geograficzne to: 52.15975°N 22.2805°E
Obowiązek informacyjny