As PHU Aleksander Schmidt

Aktualizuj dane

Oferta

Firma As zlokalizowana jest w Rudzie Śląskiej. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Aleksander Schmidt. Działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku, a doświadczenie zdobywamy od 1994. Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu samochodów i dorabianiu kluczy. Gwarantujemy świadczenie usług na wysokim poziomie. Jesteśmy solidni i profesjonalni.

Podejmujemy się otwierania zamków samochodowych oraz dorabiania i kodowania kluczy do aut wszystkich marek. Dorabiamy też klucze do motocykli. Jesteśmy w stanie stworzyć klucz nawet gdy ostatni komplet zostanie zgubiony. Robimy to na podstawie zamka, stacyjki lub karty. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do odczytywania kodu z immobilisera i wykonawstwa jego kopii. Tworzymy nowe kody, a stare usuwamy z pamięci komputera, dla Państwa bezpieczeństwa.

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc również w awaryjnym otwieraniu drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić realizację zleceń bez jakiegokolwiek uszkodzenia zamka. Specjalizujemy się również w naprawianiu pilotów samochodowych i alarmów w autach. Kolejnym profilem naszej działalności jest dorabianie kart z funkcją Hands-Free.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachową obsługę. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Szczegółowe informacje na temat oferty umieściliśmy na stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług naszego serwisu kluczy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
As PHU Aleksander Schmidt
NIP
6262217318
REGON
277885618
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny