Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki

Oferta

Zakład poligraficzny Gromal swoją siedzibę ma w Radomiu. Działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku i od tego czasu stawiamy na nieustanny rozwój i poszerzanie oferty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę, podczas której udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Część z nich regularnie korzysta z naszych usług. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Jerzego Grochowieckiego.

Specjalizujemy się w poligrafii i świadczeniu kompleksowych usług z jej zakresu. Zajmujemy się drukami wielobarwnymi. Drukujemy plakaty, kalendarze i foldery, które na życzenie klienta uszlachetniamy. Problemu nie stanowią dla nas również wizytówki. Ponadto podejmujemy się foliowania i lakierowania UV. Może ono być punktowe lub z użyciem brokatu. Wykonamy także tłoczenie treści oraz złocenie. Wszystkie proponowane przez nas wydruki są doskonałą formą reklamy.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją opakowań kaszerowanych, z tektury litej i ozdobnych, na których jesteśmy w stanie wykonać dowolne kształty. Odpowiednie zaplecze technologiczne umożliwia nam wykonanie na nich dowolnych nadruków. Opakowania te świetnie nadają się do przechowywania i transportu różnego typu towarów. Podczas produkcji stosujemy najlepszy pod względem gatunkowym surowiec, który jest bardzo wytrzymały. Trwałość można jednak zwiększyć poprzez zastosowanie lakierowania.

U nas możecie Państwo liczyć na atrakcyjną ofertę cenową i kompetentne doradztwo. Zapewniamy terminowość i rzetelność. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki
NIP
7960013726
REGON
670681449
PKD
18.12.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
11-20 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki
  • Jaki jest adres firmy Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki Adres to: 26-600 Radom , Ptasia 14 (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-15:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki Kontakt telefoniczny to: 48 366 82 86
  • Jaki jest e-mail do firmy Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki E-mail to: gromal@gromal.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki NIP to: 7960013726
  • Jaki jest numer REGON firmy Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki Numer REGON to: 670681449
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Zakład Poligraficzny Gromal. Jerzy Grochowiecki Współrzędne geograficzne to: 51.3797200196078°N 21.1458352156863°E
Obowiązek informacyjny