Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka

Oferta

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług prawnych, świadczonych przez adwokatów Piotra Kostrzewę i Włodzimierza Szoję oraz przez radców prawnych Agatę Bilską i Pawła Kruka. Siedziba kancelarii mieści się w Radomiu, w województwie mazowieckim. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną na najwyższym poziomie praz fachowe doradztwo z zakresu różnych dziedzin prawa.

Piotr Kostrzewa jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Udziela konsultacji prawnych oraz reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi, a także przed organami administracji państwowej i samorządowej. Uczestniczy także w negocjacjach. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie odbył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Radomiu zakończoną egzaminem. Jako adwokat z bogatym doświadczeniem zawodowym z powodzeniem prowadzi on wszelkie, nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane sprawy z zakresu prawa cywilnego i karnego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się również obsługą podmiotów gospodarczych.

Zachęcamy także do skorzystania z usług wysoko wykwalifikowanego adwokata Włodzimierza Szoły, który jako absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego posiada dużą wiedzę z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i rodzinnego. Prowadzi sprawy dotyczące nieruchomości i kontaktów oraz dziedziczenia, a także obywatelstwa polskiego. Sporządza pozwy i reprezentuje Klientów w sprawach rozwodowych, o separację, czy też o alimenty.

Swoje usługi świadczy także radca prawny Agata Bielska, która po ukończeniu Uniwersytetu Wrocławskiego oraz złożeniu egzaminu radcowskiego rozpoczęła własną działalność prawniczą. Świadczy ona usługi w zakresie prawa rodzinnego i cywilnego, a także prawnego. Prowadzi sprawy o odszkodowanie oraz z zakresu oświaty. Zajmujemy się również obsługą podmiotów administracji samorządowej.

Radca prawny Paweł Kruk jest wpisany na Listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Poprzez udział w szkoleniach, seminariach i konferencjach systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Jego fach to spory sądowe - specjalizuje się w prawie cywilnym (odszkodowania, zadośćuczynienia, sprawy o zapłatę, itd.). Ponadto udziela konsultacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (przywrócenie do pracy, odszkodowania, zakaz konkurencji, mobbing, sprawy związane ze stosunkiem służbowym funkcjonariuszy służb mundurowych). Posiada też duże doświadczenie w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku, kontakty z dziećmi) oraz administracyjnym (reprezentowanie klientów przed organami władzy państwowej i samorządowej, odwołania od decyzji administracyjnych, skargi do sądów administracyjnych).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka
NIP
7962459337
REGON
142235931
Rok założenia
2010

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka
  • Jaki jest adres firmy Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka Adres to: 26-600 Radom , Zegara Słonecznego 2 lok. 5 (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka Kontakt telefoniczny to: 500 219 993
  • Jaki jest e-mail do firmy Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka E-mail to: piotr.kostrzewa@protonmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka NIP to: 7962459337
  • Jaki jest numer REGON firmy Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka Numer REGON to: 142235931
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kostrzewa Piotr Kancelaria Adwokacka Współrzędne geograficzne to: 51.4081642323159°N 21.1551324514821°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas