Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego

Oferta

Firma Tele-Taxi prosperuje na rynku od 1997 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Przemyślu, na terenie województwa podkarpackiego. Przedsiębiorstwo skupia się na świadczeniu przewozów taksówkami.

Stawiamy na szybkie, ale bezpieczne przewozy osób w wyznaczone miejsce. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego staramy się wykonać zlecenie najlepiej jak potrafimy. Pomagamy w szybkim powrocie do domu z pracy lub ze szkoły. Dowozimy na lotnisko, dworzec kolejowy czy autobusowy. Zabieramy osoby do lub z różnych uroczystości. Często odbieramy Klientów sprzed miejsc kultury. Wynajmujemy taksówki na specjalne okazje.

Przewoźnicy, którzy pracują w firmie Tele-Taxi doskonale znają miasto. Poruszają się bardzo sprawnie na drodze i docierają szybko w wyznaczone miejsce. Dysponujemy sprawnymi samochodami osobowymi, które posiadają odpowiednie licencje oraz dokumentacje. Każdy pojazd regularnie poddawany jest kontroli stanu technicznego.

Oferujemy również usługę przewozu bagażu. Kierowcy zabezpieczają bagaż przed wyjazdem na drogę, dzięki temu gwarantujemy pewność, że nic się z nim nie stanie. Dokonamy wszelkich starań, by własność Klientów nie została uszkodzona. Taksówki są wygodne i zadbane, co wpływa na wysoki komfort jazdy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wyszkoleni kierowcy dbają, by panowała przyjazna atmosfera.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego
NIP
7951724936
PKD
60.22.Z
Rok założenia
1997

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego
  • Jaki jest adres firmy Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego Adres to: 37-700 Przemyśl , pl. Legionów 1 (woj. podkarpackie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego Godziny otwarcia to: Pn.-Nd.: 24h
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego Kontakt telefoniczny to: 16 678 22 33
  • Jaki jest e-mail do firmy Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego E-mail to: tele.taxi.przemysl@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego NIP to: 7951724936
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Tele-Taxi Stowarzyszenie Transportu Prywatnego Współrzędne geograficzne to: 49.7831439584212°N 22.775931723378°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas