Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes

O firmie

Firma o nazwie Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes znajduje się w województwie wielkopolskim. Zachęcamy do wizyty pod adresem: pl. Wolności 6, Poznań. Zadzwoń pod numer 61 610 14 00 i zapoznaj się z ofertą. Jesteśmy autorytetem w branży Szkolenia, kursy.

Adres e-mailowy: g.kozorys@profesja-szkolenia.pl to najlepszy sposób na skontaktowanie z nami. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, sprawdź współrzędne: 52.4083984264332N, 16.9276144907334E.

Nasza firma Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes, która zlokalizowana jest w miejscowości Poznań, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes
  • Jaki jest adres firmy Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes Adres to: 61-738 Poznań , pl. Wolności 6 (woj. wielkopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes Kontakt telefoniczny to: 61 610 14 00
  • Jaki jest e-mail do firmy Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes E-mail to: g.kozorys@profesja-szkolenia.pl
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Profesja - Szkolenie excel, szkolenie powerpoint, szkolenie Lotus Notes Współrzędne geograficzne to: 52.4083984264332°N 16.9276144907334°E
Informacja o przetwarzaniu danych