Materiał Partnera
Dlaczego nie warto bać się dentysty, czyli usługi nowoczesnego gabinetu

Dlaczego nie warto bać się dentysty, czyli usługi nowoczesnego gabinetu

Wizyta u stomatologa wśród wielu wzbudza nieprzyjemne uczucie niepokoju połączonego z dyskomfortem. Okazuje się jednak, że tego typu myślenie jest błędne – nowoczesne gabinety dentystyczne są w pełni przystosowane do przeprowadzania nawet najtrudniejszych zabiegów w znieczuleniu, które w pełni eliminuje ból. Co jeszcze mogą zaoferować dobre gabinety, takie jak np. Ewa-Dent?

Właściwe podejście

Problemy z uzębieniem występują u pacjentów w każdym wieku – należy je leczyć, by nie doprowadzić do rozwoju próchnicy czy innych groźnych chorób. Zauważalne ubytki są powodem do zmartwień, a strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym może skutecznie utrudnić ich wyeliminowanie. Jak się jednak okazuje, skuteczne leczenie zębów wcale nie musi być bolesne. Uznany gabinet dentystyczny Ewa-Dent jest w stanie wykonać wypełnienie światłoutwardzalne z najwyższej jakości kompozytów, a popularne leczenie kanałowe realizowane jest profesjonalnie i bezboleśnie dzięki nowoczesnemu znieczuleniu. Warto wiedzieć, że w Ewa-Dent pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści, których odpowiednie nastawienie, cierpliwość i wyrozumiałość sprawiają, że wszelkie zabiegi przeprowadzane są w miłej atmosferze. Pacjenci tego gabinetu po każdej wizycie są zadowoleni z jakości świadczonych usług – dotyczy to także stomatologii estetycznej, w ramach której Ewa-Dent jest w stanie zadbać o kompleksowe oczyszczenie zębów za pomocą piaskowania czy usuwania kamienia nazębnego ultradźwiękiem. Jakie jeszcze usługi świadczy ten nowoczesny gabinet?Specjalistyczny sprzęt

Trudno jest wyobrazić sobie realizację wszelkich zabiegów stomatologicznych bez odpowiedniego sprzętu medycznego. Niezbędne urządzenia umożliwiające efektywną pracę posiada gabinet dentystyczny Ewa-Dent, który dzięki temu przystosowany jest do przyjmowania nie tylko dorosłych pacjentów, ale także najmłodszych. Zespół doświadczonych specjalistów zaproponuje właściwe metody leczenia poszczególnych schorzeń u dzieci, a po wykonaniu zabiegu zadba o wskazówki odnośnie higieny jamy ustnej, co znacząco wpłynie na stan uzębienia w przyszłości. Bogatą ofertę uzupełniają różnego rodzaju protezy: akrylowe, szkieletowe, acetalowe czy nylonowe, dzięki którym zrealizować można w gabinecie Ewa-Dent kompleksowe leczenie protetyczne. Nie warto zatem bać się dentysty, który realizuje wszystkie zabiegi w sposób bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Jeżeli zachodzi taka konieczność, to leczenie wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, co eliminuje występowanie jakiegokolwiek bólu. Należy jednak pamiętać, że pełen profesjonalizm cechuje jedynie najlepsze gabinety stomatologiczne, takie jak np. Ewa-Dent.

Opracowanie:

Ewa-Dent

Łazy , Kościuszki 46

  • tel. 32 671 99 06

Podziel się