Materiał Partnera Zakład Optyczny Mariusza Kozy – szeroki wybór soczewek okularowych

Zakład Optyczny Mariusza Kozy – szeroki wybór soczewek okularowych

Zaopatrując się w okulary korekcyjne najczęściej skupiamy uwagę na wyborze oprawy, jednak niezależnie od tego, czy potrzebujemy okularów do pracy, jazdy samochodem czy do codziennego użytku, wybór odpowiednich szkieł również ma ogromny wpływ na to, jak będziemy się w nich czuć i czy będą nam dobrze służyć. Profesjonalne doradztwo oraz szeroki wybór soczewek okularowych oferuje zakład optyczny Mariusza Kozy mieszczący się w Ełku.

Jak dobrać odpowiednie soczewki do okularów?

Podstawą doboru soczewek okularowych jest badanie i kontrola wady wzroku, ponieważ właściwie dobrane szkła okularowe mają wpływ na jakość i komfort widzenia. W drugiej kolejności należy zwrócić uwagę na rodzaj wykonywanych aktywności, ponieważ inne szkła zastosujemy w okularach do jazdy samochodem, a inne do pracy biurowej. Branża optyczna oferuje obecnie wiele rodzajów soczewek, które możemy dopasować tak, aby noszenie okularów było praktycznie nieodczuwalne i wygodne. Jak mówią specjaliści z Zakładu Optycznego Mariusza Kozy:

To jakie szkło zostanie użyte do wykonania okularów zależy przede wszystkim od wady wzroku i ich przeznaczenia. Oczekiwania pacjenta są również bardzo ważne a duży wybór spośród wielu różnych soczewek powoduje, że nie łatwo jest podjąć samodzielną decyzję. 

Przy wyborze szkieł okularowych warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa specjalisty, ponieważ soczewki różną się między sobą np. rodzajem materiału, z którego zostały wykonane. Rynek optyczny oferuje szkła okularowe plastikowe i mineralne, które ponadto możemy podzielić jeszcze na soczewki jednoogniskowe i dwuogniskowe, progresywne, fotochromowe i polaryzacyjne. Dodatkowo soczewki mogą być zaopatrzone w różnego rodzaju filtry UV, powłoki antyrefleksyjne oraz filtry podnoszące kontrast podczas jazdy nocą i we mgle. Wybór jest więc duży, a wykwalifikowani pracownicy zakładu optycznego chętnie pomogą w podjęciu decyzji.

Gdzie zwrócić się o poradę w zakresie doboru szkieł?

Zakład Optyczny Mariusza Kozy działa na terenie województwa warmińsko-mazurskiego od 1990 roku. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy zarówno modne oprawy okularowe, jak i nowoczesne soczewki. Współpraca z renomowanymi firmami gwarantuje klientom asortyment najwyższej jakości, a wieloletnie doświadczenie profesjonalną obsługę i doradztwo. W ofercie zakładu znajdziemy m.in.:

  • oprawy bezniklowe,
  • oprawy antyalergiczne,
  • soczewki progresywne,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • oprawy okularowe z metalu i tworzywa.
  • akcesoria pielęgnacyjne do okularów i soczewek kontaktowych

Salon optyczny oferuje również badania wzroku przeprowadzane przez doświadczonego lekarza okulistę, dzięki czemu dobór rodzaju i mocy soczewek oraz wybór oprawy można skonsultować w jednym miejscu.

Opracowanie:

Mariusz Koza Zakład optyczny

Ełk , Mickiewicza 15

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas