Artykuł sponsorowany Usługi protetyczne w centrum medycznym Enel-Med oddział Wadowicka

Usługi protetyczne w centrum medycznym Enel-Med oddział Wadowicka

Pełny i zdrowy uśmiech jest największą ozdobą każdego człowieka. Niestety zaniedbania w pielęgnacji jamy ustnej oraz niektóre choroby stomatologiczne powodują utratę zębów. Czasem nawet całkowitą. Co mają zrobić pacjenci, którzy borykają się z podobnym problemem? Skorzystać z usług doświadczonego protetyka. Można go znaleźć w krakowskim oddziale przychodni Enel-Med, który mieści się przy ulicy Wadowickiej.

Kiedy warto wybrać się na wizytę do protetyka?

Protetyka to dziedzina stomatologii, która zajmuje się odtwarzaniem tkanek zębów utraconych z powodu zaawansowanej choroby próchnicowej, na skutek urazu mechanicznego lub ekstrakcji. Współczesna stomatologia zna wiele sposobów na to, by przywrócić pacjentowi naturalny i kompletny uśmiech, a tym samym – podnieść jakość jego życia. Centrum medyczne Enel-Med oddział Wadowicka zaprasza na konsultację protetyczną wszystkich pacjentów:

 • z pojedynczymi lub mnogimi brakami zębowymi,

 • z całkowitym bezzębiem,

 • po urazie zęba, który skończył się jego ukruszeniem lub złamaniem,

 • którzy mają uzębienie mocno zniszczone przez próchnicę,

 • którzy chcą poprawić estetykę swojego uśmiechu.

Warto zaznaczyć, że usługi protetyczne są zazwyczaj ostatnim etapem leczenia stomatologicznego – zachowawczego, endodontycznego, ortodontycznego lub implantologicznego.

Jakie metody odtwarzania uzębienia oferuje przychodnia Enel-Med?

Centrum medyczne Enel-Med dopasowuje metody leczenia protetycznego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Specjaliści biorą pod uwagę zarówno stan jamy ustnej, jak i możliwości finansowe osoby zainteresowanej uzupełnieniem braków zębowych. W ofercie gabinetów protetycznych działających pod szyldem wyżej wymienionej placówki medycznej znajdziemy:

 • korony protetyczne,

 • mosty protetyczne,

 • wkłady koronowo-korzeniowe,

 • uzupełnienia protetyczne inlay i onlay,

 • licówki,

 • protezy zębowe, w tym protezy szkieletowe, akrylowe i overdenture.

Co ważne, na miejscu pacjenci wykonają wszystkie badania niezbędne do rozpoczęcia leczenia protetycznego. Mowa tu o diagnostyce klinicznej i radiologicznej. Centrum medyczne Enel-Med oddział Wadowicka gwarantuje szybką i efektowną realizację usługi. Pacjenci, którzy nie są w stanie zapłacić całej kwoty za odtworzenie uśmiechu, mogą skorzystać tu z płatności ratalnej. Plusem jest też wygodny system rejestracji do specjalistów i krótki czas oczekiwania na wizytę. Niezależnie od tego, czy pacjent chce zlikwidować diastemę, czy zafundować sobie nową protezę szkieletową, centrum medyczne Enel-Med to doskonały wybór.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas