Materiał Partnera Specjalistyczne badanie słuchu pomoże znaleźć problem

Specjalistyczne badanie słuchu pomoże znaleźć problem

Specjalista audiolog to osoba, do której powinniśmy zgłosić się, gdy zauważymy, że z naszym słuchem dzieje się coś niedobrego. Jeśli mamy wrażenie, że jedno ucho wydaje się zatkane lub nie słyszymy, co mówi osoba stojąca obok nas, audiolog pomoże znaleźć przyczynę i rozwiązać problem w najlepszy i najwygodniejszy dla nas sposób. Leczenie szumów usznych w poradni audiologicznej to gwarancja szybkiej poprawy komfortu życia.

Oto-medyk to profesjonalna przychodnia audiologiczna, w której wykwalifikowany lekarz audiolog przeprowadzi badania słuchu i jeśli to konieczne doradzi Państwu najlepszy aparat słuchowy. Obsługa osób z problemami słuchu wymaga ogromnej wiedzy oraz doświadczenia, a także profesjonalnego sprzętu, jaki znajdą Państwo w naszej placówce. Audiologia pozwala na aparatowanie słuchu i dzięki rozwojowi technologii profesjonalne protezowanie słuchu a dzięki temu całkowite lub częściowe odzyskanie tego zmysłu jest dziś możliwe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z uśmiechem, dobierając aparaty słuchowe i akcesoria potrzebne do ich pielęgnacji. Służymy pomocą i radą, a wszystkie zamówienia realizujemy rzetelnie i terminowo.

Problemy ze słuchem, kiedy zacząć się martwić?

Należy pamiętać, że problemy ze słuchem i niedosłuch dotyczą nie tylko osób starszych czy po urazach, ale również młodzież i dzieci. Trzeba brać pod uwagę, że zaburzenia słuchu mogą być wrodzone i związane z przebiegiem ciąży. Dlatego warto obserwować dzieci od pierwszych miesięcy ich życia czy reagują na dźwięki. Starsze dzieci mogą mieć problemy ze słuchem spowodowane infekcjami czy powikłaniami po chorobach wieku dziecięcego. Czasami zaburzenia słuchu mogą ujawniać się podczas rozwoju mowy. Będąc osobą dorosłą, powinniśmy zwrócić uwagę na problemy ze zrozumieniem tego, co mówią inni. Jeśli mamy problemy z określeniem kierunku skąd nadchodzą dźwięki i słowa lub rozumiemy więcej, jeśli patrzymy na daną osobę, to oznacza, że może rozwijać się jakaś choroba. Bezpłatne leczenie słuchu w poradni audiologicznej jak nasza pozwoli szybko zlokalizować problem i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Protetyka słuchu- na czym polega?

Bezpłatne leczenie słuchu to opcja dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wizyty w prywatnych przychodniach. Do badań wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt i korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy specjalistów. Dobór odpowiedniego aparatu słuchowego to niełatwe zadanie, ale dobrze wykonane znacznie poprawia komfort naszego życia. Uwzględniając stan zdrowia oraz preferencje klienta możemy polecić aparaty ze słuchawką RIC, wewnątrzuszne ITE czy wewnątrzuszne IIC. Różnią się one między sobą budową i rozmiarem, a także kształtem. Jedne lepiej sprawdzą się w przypadku niewielkiego lub średniego, a inne przy głębokim ubytku słuchu. Znajdą u nas Państwo również wszelkie niezbędne akcesoria do aparatów słuchowych, które pozwolą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie oraz dobry stan urządzenia i w efekcie przedłużyć jego żywotność.

Opracowanie:

Oto-Medyk Sp. z o.o.

Lublin , Dudzińskiego 52

Podziel się