Materiał Partnera Rewitalizacja powiek - dla kogo jest przeznaczona?

Rewitalizacja powiek - dla kogo jest przeznaczona?

Mimo że większość kobiet stosuje wiele kosmetyków, które mają zapobiec powstawaniu zmarszczek, czy cieniom pod oczami, to trzeba wiedzieć, że skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i cieniutka, dlatego też bardzo ciężko uchronić się przed tymi defektami. To jeden z powodów, dla których coraz więcej osób decyduje się na rewitalizację powiek. Kto powinien zdecydować się na rewitalizację powiek? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule - zachęcamy do przeczytania!

Rewitalizacja powiek - komu jest polecana?

Na rewitalizację powiek powinny zdecydować się przede wszystkim osoby, które mają cienką skórę powiek, a ponadto ich okolica oczu nie wygląda najlepiej - zmarszczki mimiczne, zasinienia, cienie czy worki pod oczami… Wiele pań próbuje ukryć te defekty makijażem, lecz rzadko kiedy to się udaje. Wtedy właśnie warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej. Ciekawą ofertę posiada Gabinet Medycyny Estetycznej Iwona Szyk, który znajduje się w Warszawie. W zakres usług wchodzi m.in.:

  • modelowanie twarzy,
  • likwidowanie zmarszczek,
  • laser frakcyjny,

Ponadto w ofercie znajdziemy również usługi z zakresu dermatologii, ginekologii estetycznej i urologii estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tego miejsca!

Jakie są metody i efekty rewitalizacji okolic oczu?

Istnieje bardzo wiele metod rewitalizacji okolic oczu. Zaliczamy do nich m.in. mezoterapię igłową, osocze bogatopłytkowe, mezoterapię mikroigłową, laser frakcyjny CO2, peelingi medyczne, kwas hialuronowy i wiele innych. Możemy jednak stwierdzić, że największą skuteczną wyróżnia się mezoterapia igłowa. Podczas zabiegu wykorzystuje się koktajle, które bazują na kwasie hialuronowym, dlatego też efekty mezoterapii igłowej są fenomenalne! Możemy liczyć na znaczną poprawę nawilżenia, a ponadto poprawia się napięcie i gęstość skóry. Znikają nieestetyczne zmarszczki, a skóra staje się elastyczna. Ważne jest jednak to, że trzeba wykonać kilka zabiegów - zazwyczaj około 6, aby efekty były widoczne. Mimo że to dużo, to jednak warto, bowiem efekty utrzymują się nawet rok!

Czy warto zdecydować się na rewitalizację okolic oczu?

Oczywiście, że tak! Każda kobieta chce czuć się piękna, niezależnie od wieku. Niestety wraz z upływem czasu okolica oczu nie wygląda już najlepiej. Mimo codziennej pielęgnacji, używania dobrych kremów nawilżających i innych kosmetyków, pojawiają się cienie i worki pod oczami, zmarszczki, a to wszystko powoduje, że samoocena spada. Dlatego już dziś zdecyduj się na rewitalizację okolic oczu, dzięki czemu znów będziesz mogła cieszyć się młodym spojrzeniem i czuć się atrakcyjna.

Opracowanie:

Iwona Szyk Medycyna Estetyczna, Dermatologia

Żyrardów , Wyspiańskiego 6B

Podziel się