Materiał Partnera Profilaktyka i rehabilitacja schorzeń i wad organizmu z pomocą pasa ActiVa

Profilaktyka i rehabilitacja schorzeń i wad organizmu z pomocą pasa ActiVa

Stare przysłowie mówi, że „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Niestety, nie wszyscy w to wierzą. Wiele osób woli po prostu nie wiedzieć, czy coś im dolega. A to złe podejście. Odpowiednia profilaktyka polegająca na regularnym badaniu się wspomagana ćwiczeniami i różnego rodzaju przyrządami zapobiega wielu chorobom. Natomiast dobrze dobrana rehabilitacja pozwala po przebytej chorobie czy operacji dojść do pełnej sprawności. Pas ActiVa oferowany przez Jerzy Feliksiak Zaklad Produkcyjno - Usługowo - Handlowy "ALFA" pomaga zarówno w profilaktyce i rehabilitacji.

Czym jest Pas Gorczycowy ActiVa?

Jest to pas stabilizująco-leczniczy neutralizujący ból w okolicy odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz wspomagający regenerację organizmu po przebytych chorobach. Jest wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Wyposażony w usztywniające fiszbiny, wypełniony jest gorczycą, bursztynem, liśćmi i gałązkami brzozy oraz ekranem z czystej miedzi. Posiada wkład z najwyższej jakości owczej wełny, który pełni funkcję ocieplającą. Wszystko spowite jest tkaniną z naturalnego lnu, która jest materiałem oddychającym, nie powodującym odparzeń. Idealny dla osób o wrażliwej skórze, gdyż nie uczula.

  • Gorczyca – podnosi odporność organizmu, zmniejsza występowanie infekcji układu oddechowego i alergii, jest pomocna przy schorzeniach ortopedycznych.
  • Bursztyn – ma właściwości energizujące, wspomaga metabolizm. Nalewki z bursztynu niwelują wiele dolegliwości bólowych, np. ból głowy.
  • Brzoza – oczyszcza organizm z toksyn, pozbywa się pisku z nerek, wspomaga i przyspiesza gojenie się ran.
  • Miedź – działa przeciwzapalnie i antyseptycznie, jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu układu kostno-stawowego.

Stosowanie Pasa ActiVa

Jeżeli masz problemy zdrowotne albo po prostu chcesz ich uniknąć warto zastanowić się nad kupnem pasa gorczycowego oferowanego przez firmę „Alfa”. Mogą go stosować zarówno w terapii, jak i rehabilitacji, osoby z różnymi dolegliwościami, wadami czy też schorzeniami organizmu. Pas może okazać się zbawienny dla osób ze schorzeniami odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Osoby cierpiące na rwę kulszową na pewno odczują ulgę. Pas pomoże przy korekcji wad postawy. Wspomóc może leczenie chorób nerek, dolegliwości żołądkowych. Gdy doskwiera ci reumatyzm albo masz przepuklinę także będzie pomocny. Pas ActiVa jest idealny dla seniorów, zmagających się z wieloma schorzeniami, ale także dla osób podnoszących spore ciężary czy też pracujących w pozycji pochylonej, gdyż zabezpiecza przed wszelkimi urazami.

Zatem, jeżeli chcesz dodatkowo wspomóc swój organizm w walce z chorobami czy po prostu skorzystać z ciekawej metody profilaktyki, leczniczy pas gorczycowy ActiVa jest dla ciebie.

Opracowanie:

Podziel się