Materiał Partnera Profesjonalna opieka stomatologiczna w gabinecie Małgorzaty Ossowskiej

Profesjonalna opieka stomatologiczna w gabinecie Małgorzaty Ossowskiej

Zdrowy, piękny uśmiech to ważna część naszego wizerunku. Małgorzata Ossowska na co dzień zajmuje się tym, by jej pacjenci mieli właśnie taki. Jej działalność stomatologiczna obejmuje wszystkie aspekty: zarówno profilaktykę i chirurgię stomatologiczną, jak i protetykę. Dzięki temu każdy odwiedzający gabinet ma gwarancję, że zostanie otoczony kompleksową opieką.

Gabinet stomatologiczny

Małgorzata Ossowska jest stomatologiem od 2003 roku, kiedy to ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku medyczno-dentystycznym. Prowadzony przez nią gabinet zlokalizowany jest w Zgierzu, gdzie cieszy się zaufaniem licznych pacjentów. Przez ponad piętnaście lat pracy Małgorzata Ossowska zdobyła bogate doświadczenie, jednak nie poprzestaje na tym. Uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach naukowych, Małgorzata Ossowska poszerza swoją wiedzę. Jej celem jest zapewnić możliwie jak najlepszą opiekę stomatologiczną – w kwestii profilaktyki, leczenia, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.

Gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, a sama Małgorzata Ossowska stosuje nowe, ale sprawdzone i bezpieczne techniki. Dzięki temu higiena jamy ustnej jest dla pacjentów nie tylko nieprzyjemnym obowiązkiem.

Szeroki zakres opieki

Małgorzta Ossowska prowadzi gabinet stomatologiczny zapewniający kompleksową opiekę. Pierwszym krokiem do zdrowych zębów jest profilaktyka. W tym aspekcie stomatolog wykonuje przegląd jamy ustnej oraz instruuje pacjenta na temat właściwych nawyków w utrzymaniu higieny jamy ustnej.

Spłycenie bruzd poprzez lakowanie bruzd oraz zębów stałych, które przeprowadza Małgorzata Ossowska, również pomaga utrzymać higienę jamy ustnej. Oferowana w jej gabinecie fluoryzacja wykonywana jest na zębach stałych i mlecznych.

Często konieczne jest usunięcie różnego rodzaju nalotów i zanieczyszczeń – na przykład kamienia. W tym celu Małgorzata Ossowska swoim pacjentom może zaproponować skaling oraz kiretaż. Pierwsza technika polega na usuwaniu kamienia nazębnego metoda ultradźwiękową. Druga to usuwanie kamienia metodą ręczną. Piaskowanie stosuje się, by zlikwidować naloty oraz przebarwienia zębów. Piękny uśmiech możemy uzyskać też przez wybielanie zębów. Gabinet stomatologiczny Małgorzaty Ossowskiej przeprowadza ten zabieg na zębach żywych oraz martwych.

Prowadzona przez Małgorzata Ossowską chirurgia stomatologiczna obejmuje usuwanie zębów oraz dłutowanie w przypadku zębów bardzo zniszczonych, usuwanie korzeni, a także leczenie ropni. Ponadto w ofercie gabinety znajduje się również protetyka. W tym zakresie Małgorzata Ossowska zajmuje się zakładaniem protez: akrylowych, szkieletowych i tymczasowych, koron metalowych i metalowych licowanych porcelaną, a także akrylowych oraz mostów, wkładów korzeniowo-koronowych i szyn relaksacyjnych.

Pacjenci odwiedzający gabinet Małgorzata Ossowskiej mogą liczyć na kompleksową opiekę oraz indywidualne podejście do każdego przypadku.

Podziel się