Materiał Partnera Masz problemy ze słuchem? Zaufaj ekspertom z firmy Fonika Aparaty słuchowe i pozwól dobrać sobie jakościowy sprzęt

Masz problemy ze słuchem? Zaufaj ekspertom z firmy Fonika Aparaty słuchowe i pozwól dobrać sobie jakościowy sprzęt

Jakościowe urządzenia i sprzęty potrafią znacznie zwiększyć komfort naszego codziennego życia. Podobnie, jak okulary korekcyjne, aparat słuchowy zwiększa funkcjonalność naszego zmysłu. Dbałość o dobrą jakość słuchu ułatwia codzienną komunikację z pracy lub z bliskimi w domu. Postaw na jakościowe produkty i dobierz sprzęt ze specjalistami z firmy Fonika Aparaty słuchowe. Dedykowane rozwiązania pozwolą Ci dłużej cieszyć się przyjemnymi dźwiękami.

Zacznij na nowo słyszeć ulubione dźwięki

Jeśli kochasz muzykę, dźwięki instrumentów, głosy swoich ulubionych wokalistów, musisz zadbać o przywrócenie dobrej kondycji swojego słuchu. Dzięki jakościowym produktom z oferty firmy Fonika Aparaty słuchowe na nowo usłyszysz śpiew ptaków i śmiech swoich dzieci lub wnuków. Asortyment przedsiębiorstwa to sprawdzone aparaty słuchowe, ale nie tylko. W ofercie znajdują się takie produkty, jak:

  • wkładki indywidualne do aparatów,

  • aparaty słuchowe,

  • wkładki antywodne i przeciwhałasowe,

  • akcesoria wspomagające dla słabosłyszących,

  • systemy FM,

  • środki pielęgnacyjne do aparatów.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wyboru odpowiedniego aparatu słuchowego. Przeprowadzamy bezpłatne badanie słuchu, zapewniamy bezpłatne wizyty domowe, pomagamy uzyskać dofinansowania z NFZ. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasi odbiorcy mogli na nowo dokładnie słyszeć kojące dla ich uszu dźwięki

— podkreślają specjaliści.

Niezawodne produkty dla każdego

Specjaliści dobierają starannie asortyment tak, aby w ich ofercie znalazły się aparaty słuchowe i akcesoria, które wyróżniają się wysoką jakością. Eksperci dbają o różnorodność, która pozwoli dobrać produkty do różnych, indywidualnych potrzeb, zarówno dorosłych użytkowników, jak i dzieci. Wygoda, codzienny komfort i nowa jakość oraz funkcjonalność wynikające z usprawnionego narządu słuchu bywają nieocenione. Warto wybrać taki sprzęt, który posłuży przez długie lata i pozwoli na nowo cieszyć się pełnymi możliwościami, jakie daje nasz słuch.

Opracowanie:

Fonika Aparaty słuchowe

Kraków , Rynek Kleparski 10

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas