Artykuł sponsorowany Lamblie – diagnostyka, objawy i leczenie

Lamblie – diagnostyka, objawy i leczenie

Lamblioza jest chorobą pasożytniczą, którą wywołują pierwotniaki znajdujące się w zakażonej żywności, wodzie lub odchodach zwierząt. Na zakażenie narażeni są zarówno dorośli, jak i dzieci. Co ciekawe – bardzo częste są to zakażenia rodzinne.

Jak wykryć lamblie?

Lamblioza  jest też trudna do wykrycia w testach laboratoryjnych: prawdopodobieństwo ich zlokalizowania w kale jest minimalne, a  w testach z krwi tylko niewiele wyższe.  Lamblie bytują w przewodach żółciowych i nasz system immunologiczny nie zauważa ich, a w związku z tym nie wytwarza przeciwciał do ich zwalczania. 

Dlatego optymalnym sposobem do wykrycia lambliozy są testy biorezonansowe.                                       

Co więcej – test biorezonansowy sprawdza stan całego organizmu, dzięki czemu można dowiedzieć się, jak wielkie spustoszenie dokonały lamblie w organizmie, jakich witamin i minerałów w nim brakuje, jakie toksyny się w nim odłożyły poprzez zaburzenie funkcjonowania głównego organu oczyszczającego – wątroby.  

Jakie są objawy lambliozy?

Objawy lambliozy mogą pochodzić z układu pokarmowego i należą do nich:

  •  uczucie pełności po posiłku

  • bóle po spożyciu tłustych pokarmów i sosów

  • biegunki tłuszczowe

  • bóle i skurcze brzucha.

Ale mogą być też objawy niespecyficzne, spowodowane zatruciem organizmu spowodowanym przez źle funkcjonującą wątrobę i zaburzenia przepływu żółci oraz przez zubożenie organizmu w witaminy i minerały

  • alergie i nietolerancje pokarmowe

  • choroby autoimmunologiczne, szczególnie zapalenie tarczycy Hashimoto

  • depresje, napady gniewu, nadmierna nerwowość

  • złe samopoczucie i spadek odporności

  • Atopowe Zapalenie Skóry, trądzik, egzemy

Jak wykryć i leczyć lambliozę?

Jednym z najlepszych sposobów na wykrycie tej niebezpiecznej choroby pasożytniczej jest Kompleksowy Test Biorezonansowy wykonywany w MAGMED – Podlaskim Centrum Medycyny Naturalnej w Białymstoku.                                     

Test biorezonansowy jest bezbolesny i nieinwazyjny, a co więcej – może być wykonany dla osób zamiejscowych i małych dzieci z próbki włosów.  

Usuwanie lambliozy obejmuje naprawę wszystkich wykrytych dysfunkcji organizmu, a przede wszystkim uzupełnienie niedoborowych składników odżywczych i naprawę mikrobioty jelitowej. W terapii wykorzystuje się nowoczesne preparaty detoksykacyjne MARION, dietę przeciwpasożytniczą bez wykrytych nietolerancji pokarmowych, starannie dobrane suplementy ziołowe oraz terapię biorezonansową, która radykalnie przyspiesza efekty kuracji.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas