Materiał Partnera Kredos – wysokiej klasy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach.

Kredos – wysokiej klasy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach.

Aby placówki medyczne i rehabilitacyjnie mogły w ogóle prawidłowo funkcjonować muszą być wyposażone w specjalistyczne sprzęty. Od poprawności ich działania zależy zdrowie pacjentów, a także trafność diagnozy. Wysokiej klasy urządzenia stanowią duże ułatwienie pracy dla całego personelu medycznego. Internetowy sklep medyczny Kredos to gwarancja udanych zakupów i szeroka oferta dostosowana do specjalistów z wielu branż służby zdrowia. Co w niej znajdziemy?

Oferta dla placówek medycznych

Na asortyment sklepu medycznego Kredos składają się wysokiej klasy urządzenia diagnostyczne, sprzęty ratujące i podtrzymujące życie oraz podstawowe narzędzia medycznie, niezbędne w każdym gabinecie lekarskim i zabiegowym. Wśród szerokiej oferty znajdziemy defibrylatory, kardiomonitory i ultrasonografy renomowanych producentów. Firma prowadzi sprzedaż również bardziej zaawansowanych urządzeń, takich jak elektroencefalografy, które wykorzystuje się do badania bioelektrycznej czynności mózgu. Poprzez zakupy internetowe możliwe jest nabycie elementarnych narzędzi medycznych- stetoskopów, otoskopów, dermatoskopów czy termometrów- i środków dezynfekcyjnych. W sprzedaży znajdują się uniwersalne i niezwykle trwałe meble medyczne, które sprawdzą się jako wyposażenie szpitali i gabinetów specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Oferta dla pacjentów

W internetowym sklepie medycznym Kredos, zakupy zrobią także pacjenci. Oferta dostosowana jest do potrzeb osób, które borykają się z różnymi schorzeniami. Znajdziemy tam różne modele ciśnieniomierzy, glukometry i analizatory krwi przeznaczone do domowego użytku. Na asortyment sklepu składają się również akcesoria dla kobiet w ciąży. Panie, które spodziewają się dziecka mogą zaopatrzyć się w detektory tętna płodu, elektroniczne nianie i wysokiej jakości laktatory. W Kredos dostępne są także masażery różnego rodzaju oraz nawilżacze, oczyszczacze i osuszacze powietrza, które zadbają o odpowiedni mikroklimat w naszym domu.

Oferta dla klubów fitness i siłowni

Sklep medyczny Kredos zapewnia kompleksowe wyposażenie dla klubów fitness i siłowni. W ofercie firmy znajdują się sprzęty do ćwiczeń wszystkich partii ciała. Zainteresowaniem klientów cieszą się wielofunkcyjne atlasy, nowoczesne bieżnie treningowe i rowery stacjonarne. Gabinety odnowy biologicznej bardzo często inwestują w platformę Body Fit, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i poprawia ogólną sprawność organizmu. Podobnym działaniem cechuje się innowacyjna platforma Vibro Power, którą często można spotkać nawet w pomniejszych salonach urody.

Opracowanie:

Kredos Sklep medyczny

Olsztyn , Popiełuszki 15

Podziel się