Materiał Partnera Inwestycje budowlane pod kontrolą – laboratorium drogowe w Szczecinie

Inwestycje budowlane pod kontrolą – laboratorium drogowe w Szczecinie

Każda inwestycja budowlana wymaga nadzoru doświadczonych fachowców i inżynierów. Specjaliści od badań terenowych i laboratoryjnych pomagają ustalić, czy inwestycji nie zagraża żadne niebezpieczeństwo i czy wszystkie prace zostały wykonane prawidłowo. Prowadzenie takiej kontroli to bardzo wymagające i odpowiedzialne zadanie, z którym poradzić sobie mogą tylko prawdziwi specjaliści. Znajdziemy ich w Laboratorium Drogowym Szczecin.

Na czym polega obsługa laboratoryjna inwestycji budowlanych?

Obsługa inwestycji budowlanych wymaga dużej wiedzy i umiejętności. Pracownicy Laboratorium Drogowego Szczecin wykonują bardzo wiele różnych badań i analiz, aby zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji budowlanych związaną z odbiorami wykopów, badaniami gruntów i kruszyw, świeżej mieszanki betonowej i stwardniałego betonu, a także mieszanek mineralno - asfaltowych. Badania są wykonywane wieloma nowoczesnymi metodami, pozwalającymi na osiągnięcie najlepszych efektów.

Wiedza i doświadczenie

Laboratorium Drogowe w Szczecinie to firma, która zatrudnia najlepszych fachowców. Na ich doświadczeniu i zdobywanej latami wiedzy naprawdę możemy polegać. Poza laboratoryjną obsługą inwestycji budowlanych zajmą się oni także wieloma zadaniami związanymi z geologią i hydrologią. Możemy też powierzyć im wykonywanie projektów technicznych, opinii i ekspertyz oraz OST – czyli opracowanie ogólnych specyfikacji technicznych. Firma zajmuje się także wykonywaniem projektów wzmocnień podłoża – dzięki temu możliwa jest realizacja inwestycji, nawet w miejscach, które pierwotnie zostały uznane za niewłaściwe do tego rodzaju prac. Pracownicy laboratorium korzystają z nowoczesnego, specjalistycznego oprogramowania geotechnicznego, co pozwala im na kompleksowe opracowanie projektów wzmocnienia podłoża i wzmocnienia skarp oraz na analizę osiadania nasypów i stateczności skarp i wykopów. Dodatkowo prowadzone badania i analizy potrafią w znacznym stopniu zoptymalizować posadowienie obiektów budowlanych. Warto dodać, że w ofercie Laboratorium Drogowego Szczecin znajdziemy także przewierty rdzeniowe. Usługa ta polega nie tylko na wykonywaniu odwiertów przelotowych przez instalacje w ścianach i stropach ale przede wszystkim na pobraniu próbek rdzeniowych i wykonaniu badań niszczących co pozwala na ocenę jakości betonu w istniejącej konstrukcji.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas