Materiał Partnera Czym wyróżniają się najlepsze firmy transportu medycznego?

Czym wyróżniają się najlepsze firmy transportu medycznego?

W Polsce można zauważyć silną prywatyzację sektora transportu medycznego. Ten dzieli się zaś na firmy kooperujące z wybranym szpitalem, stając się jego publiczną flotą ratunkową, a także na przedsiębiorstwa, które obsługują klientów niepublicznych oraz indywidualnych. To właśnie takie podmioty są dzisiaj bardzo potrzebne na polskim rynku. Dowiedz się, czym zaś powinny się one wyróżniać!

Obsługa przychodni, klinik, oraz rodzin pacjentów

Najlepsze firmy transportu medycznego, koncentrują się przede wszystkim na gwarantowaniu stałej lub też doraźnej obsługi klinik, przychodni niepublicznych, gabinetów lekarskich, czy też rodzin pacjentów. Dzięki temu ciężko chore osoby, mogą skorzystać z szybkiego i komfortowego przewozu na dializy, czy sesje chemioterapeutyczne, czy na okresowe badania specjalistyczne. Pomoc najlepszych firm transportu medycznego jest bardzo szeroka. Wielokrotnie dotyczy także przewozu pacjenta do zagranicznych ośrodków medycznych, czy w różne zakątki kraju. Mowa np. o pielgrzymkach do Częstochowy dla bardzo chorych osób, które mogą być przetransportowane tylko specjalistycznym pojazdem ratownictwa medycznego. Te wykorzystywane są również przez domy seniora, które podejmują z przewoźnikami stałą współpracę!

Warto wiedzieć! Firmy przewozów medycznych zatrudniają osoby, o szerokich kompetencjach ratownictwa medycznego. Wielokrotnie ich usługi są zatem związane z przeprowadzaniem szkoleń oraz pokazów pierwszej pomocy. Są one kierowane do korporacji, zakładów przemysłowych, grup zorganizowanych, oraz przede wszystkim dla szkół!

Nowoczesna technologia

Dzisiaj firmy transportu medycznego, aby móc konkurować na rynku i przede wszystkim zapewniać 100% bezpieczeństwo pacjentom, muszą być wyposażone w nowoczesną technologię. Mowa nie tylko o samych specjalnie przygotowanych i oznakowanych pojazdach, ale również o ich wyposażeniu. Wielokrotnie musi ono stanowić specjalistyczną aparaturę medyczną, oraz przede wszystkim specjalne miejsca przewozowe – regulowane nosze, czy też specjalne krzesełka kardiologiczne. Podejmując współpracę z zespołem transportu medycznego, oprócz branżowych certyfikatów, warto zweryfikować właśnie gwarantowaną technologię!

Infolinie medyczne

Niektóre firmy transportu medycznego działają na zasadzie przewoźników, z którymi należy wcześniej podjąć współpracę i ustalić jej warunki, np. dotyczące zabezpieczenia imprezy masowej. Inne zaś są bardziej elastyczne i są w stanie stawić się ze swoim pojazdem najszybciej, jak to jest tylko możliwe. Tak działa między innymi grupa PETRUS Trans-Med, która w celu błyskawicznej obsługi medycznej, uruchomiła swoją własną infolinię. Aby podjąć szybką współpracę wystarczy zadzwonić pod numer: 792-121-800

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas