Materiał Partnera Chirurgiczne usuwanie tatuaży w ofercie kliniki chirurgii plastycznej Chęciński

Chirurgiczne usuwanie tatuaży w ofercie kliniki chirurgii plastycznej Chęciński

Moda na tatuaże trwa w najlepsze. Rysunek na ciele może być interesującą ozdobą, sposobem na wyrażenie własnej osobowości, a nawet talizmanem. Pod warunkiem, że wybór wzoru został przez nas dokładnie przemyślany, a wykonaniem tatuażu zajął się doświadczony zawodowiec. Niestety czasem bywa też tak, że upragniona „dziara” staje się szpecącą pamiątką lub powodem do wstydu. Warto wówczas zastanowić się nad jej usunięciem. Klinika Chęciński gwarantuje pełne zadowolenie z zabiegu!

Laserowe usuwanie tatuaży – wady i zalety

Część gabinetów kosmetycznych i salonów tatuażu oferuje laserowe usuwanie rysunków na ciele. To jedna z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych metod. W ten sposób możemy pozbyć się tatuaży czarnych i kolorowych. Problem w tym, że nie od razu. Jeśli mamy na ciele dużą, wielobarwną dziarę, będziemy potrzebować kilku lub nawet kilkunastu sesji, by usunąć ją ze skóry. Wiąże się to oczywiście z dużym kosztem. Ponadto laser może nie poradzić sobie z niektórymi rodzajami barwników, co oznacza, że tatuaż wciąż będzie nam towarzyszył, tyle że w zmienionej formie. Zatem, czy gra jest warta świeczki? W przypadku drobnych tatuaży warto spróbować. Natomiast gdy ozdobiliśmy ciało rozległym i intensywnie kolorowym rysunkiem, lepiej zwrócić się po pomoc do chirurga plastycznego.

Na czym polega chirurgiczne usuwanie tatuaży?

Interwencja chirurgiczna to najskuteczniejszy sposób walki ze szpecącymi tatuażami. Zabieg polega na wycięciu fragmentu skóry, który został poznaczony pigmentem. Jak informuje specjalista z kliniki Chęciński – w zależności od rozmiaru i umiejscowienia tatuażu w czasie zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe lub ogólne. Interwencję można podzielić na kilka etapów. Wtedy skóra ma czas, by się zregenerować. Nie jest to jednak konieczne. Chirurdzy mogą też pokryć ranę przeszczepem skóry, dzięki czemu zabieg kończy się na jednej wizycie w gabinecie lekarskim. Po tatuażu usuniętym chirurgicznie może zostać blizna, ale po pigmencie nie będzie śladu.

Dlaczego warto usunąć tatuaż w klinice Chęciński?

Klinika chirurgii plastycznej Chęciński to nowoczesna placówka medyczna, która zatrudnia doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Pracują oni na sprzęcie medycznym najwyższej jakości i stale poszerzają swoje umiejętności na szkoleniach i konferencjach. Klinika Chęciński cieszy się znakomitą renomą i zaufaniem pacjentów. To dlatego, że każda osoba traktowana jest tu indywidualnie. Decydując się na usunięcie tatuażu w tej placówce medycznej, zyskujemy pewność, że efekt zabiegu będzie zgodny z naszym wyobrażeniem.

Opracowanie:

Jerzy Chęciński Gabinet chirurgii plastycznej

Warszawa , Kazimierzowska 43 lok. J

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas