Materiał Partnera Biorezonans a leczenie alergii

Biorezonans a leczenie alergii

Biorezonans magnetyczny to rodzaj terapii z zakresu medycyny naturalnej. Urządzenie terapeutyczne wykorzystywane do tego typu “zabiegów” wykorzystuje pola elektromagnetyczne, które są wytwarzane przez materię ożywioną i nieożywioną. W ten sposób można poprawić odporność organizmu, a także wspomóc leczenie rozmaitych schorzeń, w tym alergii.

W jaki sposób objawia się alergia?

Każda osoba cierpiąca na alergie wie, jak uciążliwe potrafi być to schorzenie, zwłaszcza w przypadku wystąpienia zaostrzenia objawów. Objawami, które pojawiają się najczęściej, są różnego rodzaju wysypki, obrzęki i świąd skóry, a także atopowe zapalenie skóry. Alergia może się również objawiać w drogach oddechowych, powodując kaszel, katar oraz astmę oskrzelową, a także w błonach śluzowych, wywołując między innymi zapalenie spojówek, czy też pieczenie oczu. Równie często pojawiają się objawy ze strony układu pokarmowego, takie jak biegunka, ból brzucha czy wzdęcia.

Silne alergie mogą powodować dużo gorsze objawy, takie jak duszności, utrata przytomności, a nawet wstrząs anafilaktyczny, który jest bezpośrednim zagrożeniem życia.

W jaki sposób diagnozuje się i leczy alergie różnego typu?

Aby sprawdzić, jakie czynniki powodują reakcje alergiczne w przypadku danego organizmu, wykonuje się testy serologiczne i alergiczne testy skórne. Niestety, nie są one w stu procentach miarodajne. Samo leczenie alergii również nie stoi na wysokim poziomie - poza odczulaniem organizmu, stosuje się leki sterydowe w postaci kremów, maści, leków wziewnych lub syropów, które mogą wywoływać szereg negatywnych skutków, takich jak chociażby przebarwienia na skórze, czy też podrażnienia błon śluzowych. To tak zwane leczenie objawowe, które nie obejmuje czynności mających na celu niwelację źródła problemu. Eliminacja alergii w takim wypadku jest niemożliwa.

Biorezonans magnetyczny jako skuteczna terapia

Gabinet Diagnostyki i Terapii Biorezonansowych BIO OPTIMA do prowadzenia terapii wykorzystuje urządzenie BICOM OPTIMA. Dlaczego warto skorzystać z takiej pomocy? Przede wszystkim, ten sprzęt to realna szansa na usunięcie z organizmu przyczyny powstawania reakcji alergicznych. Co więcej, odczulanie przy wykorzystaniu fal elektromagnetycznych działa na alergie każdego typu i nie obciąża organizmu, tak jak ma to miejsce w przypadku silnych leków sterydowych, niwelujących wyłącznie objawy. Ta metoda jest bezpieczna, bezinwazyjna, można ją stosować w zasadzie w każdym wieku (już od drugiego miesiąca życia). Dlatego, jeżeli konwencjonalne leczenie nie pomaga, a objawy Twojej alergii są dokuczliwe i przeszkadzają Ci w codziennym życiu, skontaktuj się z gabinetem BIO OPTIMA i zapytaj o szczegóły terapii.

Opracowanie:

Podziel się