Materiał Partnera Usługi groomerskie i sklep zoologiczny w jednym miejscu? Czy to możliwe?

Usługi groomerskie i sklep zoologiczny w jednym miejscu? Czy to możliwe?

Jesteś szczęśliwym posiadaczem pieska? A może masz inne zwierzątko w domu? Jeżeli tak, na pewno zdajesz sobie sprawę z konieczności zakupu karmy oraz innych akcesoriów dla niego. Nie obejdzie się również bez korzystania z usług profesjonalisty, który zajmie się pielęgnacją, począwszy od strzyżenia po obcinanie pazurków. Czy wiesz, że to wszystko możesz otrzymać w jednym miejscu?

Salon, który świadczy usługi groomerskie

Salon Stylowy Pupil to renomowana firma, która działa na rynku już od wielu lat. Jest to nietypowe miejsce ze względu na połączenie dwóch rodzajów usług,  konkretnie chodzi o usługi groomerskie oraz sklep zoologiczny. Decydując się na skorzystanie z usług, wspomnianego wyżej salonu psiej urody  możesz liczyć na profesjonalne strzyżenia swojego pupila, a Ty w tym czasie na spokojnie zrobisz zakupy dla niego.

Niewątpliwą zaletą tej opcji jest oszczędność czasu.  Zamiast wybierać się z pieskiem do strzyżenia i "marnować" czas czekając w samochodzie,  możesz go wykorzystać na zakupy, które prędzej, czy później musisz zrobić.  Nie da się ukryć,  że pielęgnacja zwierząt zajmuje sporo czasu,  czasem proces ten trwa kilka godzin!

Kolejną zaletą połączenia sklepu zoologicznego wraz z usługami groomerskimi jest możliwość otrzymania fachowej porady.  W tradycyjnych sklepach z artykułami dla zwierząt nie ma możliwość skorzystania z pomocy profesjonalisty przy wyborze akcesoriów.  Kiedy udasz się do salonu Stylowy Pupil, wykwalifikowane osoby sprawdzając stan zwierzaka oraz jego sierść,  doradzą, jakich produktów do kąpieli powinieneś używać oraz jaka karma dla psa będzie tą najlepszą. Pamiętaj, że dostarczając pieskowi składników odżywczych z wysokiej jakości karmy, zapewniasz mu nie tylko zdrowie, ale również piękną, lśniącą sierść!

Jakie akcesoria należy zakupić, posiadając psa?

Oczywiście nie obejdzie się bez wspomnianej wyżej karmy.  Do wyboru jest zazwyczaj karma sucha i mokra. Jeżeli środki finansowe Ci pozwolą, lepszym wyborem będzie ta druga opcja. Również niezbędne są miski, w których podasz pieskowi jedzenie oraz wodę.  Wśród pozostałych akcesoriów dla zwierząt można wymienić:

  • smycz
  • obroża
  • ubranko na zimę
  • szampon do kąpieli
  • preparat na pchły.

Pamiętaj również o zapewnieniu zwierzakowi odpowiedniej pielęgnacji,  z której możesz skorzystać w renomowanych salonach. Do usług pielęgnacyjnych psów zalicza się:

  • obcinanie pazurków
  • usługi groomerskie
  • kąpiel
  • czyszczenie uszu i oczu.

Ponadto ważną rolę odgrywa regularne badanie w klinice weterynaryjnej. Tylko w ten sposób jesteś w stanie stwierdzić, czy pieskowi nie brakuje żadnych mikroskładników w diecie!

Opracowanie:

Centrum Zoologiczno-Groomerskie Stylowy Pupil

Biłgoraj , Czerwonego Krzyża 22

  • tel. 607 051 173

Podziel się