Artykuł sponsorowany Twojemu psu też należy się kosmetyczka! Salon Pielęgnacji Psów Cztery Łapy.

Twojemu psu też należy się kosmetyczka! Salon Pielęgnacji Psów Cztery Łapy.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety chodzą do fryzjera i kosmetyczki, ponieważ chcą lepiej się czuć w swoim ciele. Czasem kierują nimi też względy zdrowotne – bez odpowiedniej pielęgnacji stan skóry czy włosów mógłby się drastycznie pogorszyć. A jak to jest w przypadku psów? Oczywiście część zabiegów mogą wykonać ich właściciele, ale jeśli chcemy by zwierzaki naprawdę dobrze wyglądały, oddajmy je w ręce profesjonalistki z Salonu Cztery Łapy!

Oferta Salonu

Zaprowadzenie pupila do psiej kosmetyczki przestało być już kojarzone z fanaberią. Jest raczej oznaką troski o jego zdrowie i piękny wygląd. Wie o tym dobrze specjalistka pracująca w Salonie Cztery Łapy. Z jakich usług mogą tu skorzystać nasi podopieczni? Warto wymienić:

  • strzyżenie psów według wzorców FCI, czyli odpowiednio dla danej rasy. Niezbędne, jeśli właściciel jeździ na wystawy psów;

  • strzyżenie psów i kotów zgodnie z upodobaniami oraz rodzajem sierści czy włosów. W tym wypadku ważna jest nie tylko estetyka, ale też wygoda zwierzaka;

  • trymowanie, dzięki któremu włos rośnie zdrowy, odżywiony, a skóra psa jest odpowiednio zadbana;

  • kosmetyka oczu polegająca na usuwaniu zanieczyszczeń spowodowanych np. podrażnieniem spojówki;

  • kosmetyka uszu niwelująca nadmiar zalegających baterii;

  • skracanie pazurków.

Dlaczego odwiedzić Salon Cztery Łapy

Nie mamy już chyba wątpliwości, że regularne odwiedzanie kosmetyczki i fryzjera przysłuży się dobremu samopoczuciu naszego pupila. Salon Cztery Łapy jest szczególnie godny polecenia. Dlaczego?

Agnieszka Sypniewska, która założyła salon ma już wieloletnie doświadczenie z różnymi rasami psów i kotów. Wie, jak się zachować, kiedy są przestraszone czy zdenerwowane. Ma też w gabinecie odpowiednie sprzęty i preparaty, które ułatwiają pracę i skracają czas zabiegów. Wszystkie czworonogi czują się tutaj bezpiecznie!

Warto przy tym dodać, że właścicielka firmy Cztery Łapy jest certyfikowanym groomerem. Poświęca dużo czasu na zapoznanie się ze zwierzęciem, aby obie strony czuły się komfortowo. Korzystając z jej usług mamy gwarancję najwyższej jakości!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas