Materiał Partnera Leczenie chirurgiczne zwierząt domowych w ofercie Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej „Akacjowa”

Leczenie chirurgiczne zwierząt domowych w ofercie Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej „Akacjowa”

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna „Akacjowa” uchodzi za jedną z najlepszych we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem psów, kotów oraz gryzoni. Zwierzęta, tak jak i ludzie, wymagają czasem pomocy chirurgicznej, jednak nie każda placówka przygotowana jest do tego, by ją im zapewnić. „Akacjowa” dysponuje zarówno nowoczesnym sprzętem medycznym, jak i wysoko wykwalifikowaną kadrą, co umożliwia prowadzenie nawet skomplikowanych i rewolucyjnych zabiegów.

Jak wyposażona jest sala operacyjna w przychodni „Akacjowa”?

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna „Akacjowa” może się pochwalić przestronną, klimatyzowaną salą operacyjną, która wykończona jest wysokiej klasy materiałami bakteriostatycznymi, które gwarantują higieniczną czystość pomieszczenia. Na sali znajdują się lampy operacyjne nowej generacji, które nie rzucają cienia, co znacząco zwiększa komfort pracy chirurgów. Ponadto pomieszczenie wyposażone jest w nowoczesny aparat do do znieczulenia wziewnego Matrx VME2 wraz z parownikiem izofluranu VIP 3000 i elektronicznie sterowanym respiratorem Matrx 3000. Urządzenie uzupełniono o mały obieg anestetyczny Ayre’a oraz komorę indukcyjną, co umożliwia podawanie znieczulenia gryzoniom, małym ssakom, szczeniętom i kociętom. Na wyposażeniu przychodni znajduje się też dwustrzykawkowa pompa infuzyjna, dzięki której możliwe jest prowadzenie ciągłego znieczulenia dożylnego. Co więcej, Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna „Akacjowa” zainwestowała w wysokiej klasy sprzęt wideoendoskopowy z torem wizyjnym przeznaczony do wykonywania do małoinwazyjnych zabiegów i diagnostyki endoskopowej.

Jakie zabiegi chirurgiczne odbywają się w przychodni „Akacjowa”?

Dzięki tak kompleksowemu wyposażeniu przychodnia „Akacjowa” jest w stanie prowadzić zarówno proste, jak i nowatorskie zabiegi chirurgiczne. Tutejsi weterynarze-chirurdzy zajmują się między innymi:

  • operacyjnym leczeniem ropni, przepuklin,

  • szyciem ran u zwierząt po wypadkach, postrzałach,

  • usuwaniem ciał obcych z powłok ciała,

  • leczeniem rozszczepu podniebienia,

  • usuwaniem guzów nowotworowych,

  • chirurgią pęcherza moczowego,

  • kastracją i sterylizacją.

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna „Akacjowa” cieszy się dużym zaufaniem miłośników zwierząt. Każdy czworonożny (i nie tylko) pacjent otrzyma tu niezbędna pomoc zgodną z aktualną wiedzą medyczną. Opiekunowie zwierząt mogą zaś liczyć na emocjonalne wsparcie ze strony personelu, zaangażowanie załogi w proces leczenia i konkurencyjne ceny usług.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas