Materiał Partnera Jakie zajęcia oferuje firma Szkolenia Psów w Mińsku Mazowieckim?

Jakie zajęcia oferuje firma Szkolenia Psów w Mińsku Mazowieckim?

Znalezienie wspólnego języka ze zwierzęciem często wymaga wiele czasu i dużo pracy. Szczególnie wtedy, gdy pies jest nieufny lub zależy Ci, by został odpowiednio przygotowany do wystawy. W takiej sytuacji najlepiej zdać się na specjalistów – Szkolenia Psów Tomasz Piotrowski to firma w Mińsku Mazowieckim specjalizująca się w tresurze czworonogów. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie tego ośrodka szkoleniowego.

Szkolenia dla młodych i starszych psów

Mówi się, że starego psa nie nauczysz już nowych sztuczek. To jednak nieprawda. Choć dużo szybsze rezultaty przynoszą szkolenia zwierząt młodych, wykwalifikowani treserzy, których znajdziesz w szkole Tomasza Piotrowskiego, podejmą się każdego wyzwania – niezależnie od wieku, rasy i charakteru psa. Szkolenia Psów to firma, która powstała z miłości do tych czworonogów i ogromnej pasji do psiej behawiorystyki. Na zadbanym i przestronnym terenie szkoleniowym odbywają się różnego typu zajęcia szkoleniowe – grupowe, pozwalające psom nie tylko nauczyć się posłuszeństwa i reagowania na komendy, ale też oswajające je z innymi zwierzętami i ludźmi; a także indywidualne, dla psów i właścicieli, którzy mają w specjalne potrzeby.

Szeroka oferta Szkoły Tomasza Piotrowskiego w Mińsku Mazowieckim obejmuje m.in. tresurę psów obronnych, stróżujących oraz psów przewodników. Zwierzęta kompleksowo przygotowywane są do przyszłych zadań.

Szkolenia psów – zajęcia indywidualne i grupowe

W zależności od wieku, potrzeb i charakteru zwierzęcia, treserzy dostosowują metodykę i tok prowadzonych z czworonogiem zajęć. Podczas zajęć grupowych zwierzę ma okazje poznać inne psy, oswoić się z ich towarzystwem i wyrobić pozytywne, pozbawione agresji reakcje. Zajęcia indywidualne z kolei to najlepsze rozwiązanie, by zbudować silna więź między zwierzęciem, a jego właścicielem – przydatne szczególnie w przypadku szczeniąt i psów adoptowanych, które przebywają z właścicielem krótko i nadal czują się niepewnie. Jeśli Twój pies jest nadpobudliwy, wykazuje stany agresji lękowej, nadmiernie szczeka, skacze i ciągnie za smycz, szkolenie pod okiem wykwalifikowanego tresera jest najlepszym rozwiązaniem, by nauczyć go nowych, dobrych nawyków i zbudować zaufanie.

Zajęcia indywidualne w Szkole Psów Tomasza Piotrowskiego skierowane są także dla początkujących i doświadczonych hodowców, chcących jak najlepiej przygotować psa do wystawy lub do testów i egzaminów zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Kynologicznego. Podczas zajęć realizowane są wszystkie niezbędne czynności, w tym nauka biegania w ringu oraz przyjmowania postawy wymaganej podczas wystaw. Ponadto specjalista sprawdza uzębienie psa.

Opracowanie:

Tomasz Piotrowski Szkolenie psów

Mińsk Mazowiecki , Warszawska 49

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas