Materiał Partnera Zalety korzystania z usług ekip sprzątających

Zalety korzystania z usług ekip sprzątających

Z usług sprzątających profesjonalnych firm, korzysta dzisiaj tysiące przedsiębiorstw, podmiotów publicznych, a także klientów indywidualnych. Według analiz rynkowych tego typu outsourcingowa obsługa na zasadach stałych, a także doraźnych, będzie z roku na rok, coraz bardziej popularna. Wiąże się to bowiem z szeregiem korzyści, jakie niesie dla przedsiębiorców współpraca z ekipami sprzątającymi.

Brak konieczności zakupu własnych sprzętów i zatrudniania pracowników

Odkurzacze przemysłowe, zestawy z mopami, karchery, wózki do sprzątania, czy nawet same detergenty to olbrzymi wydatek np. dla firm. Nie tylko muszą one zakupić różnego rodzaju urządzenia, ale je konserwować, serwisować i wyznaczać dla nich specjalnie przygotowane miejsca magazynowe. Wszystko to wiąże się z kosztami, które w ujęciu rocznym i ogólnym, wypadają znacznie niekorzystniej, w porównaniu z rozwiązaniem kierującym się ku outsourcingowym usługom sprzątającym. W przypadku stałej współpracy jest to niesamowicie opłacalne, co dostrzegają zarządy firm, szpitali, szkół, czy setki klientów indywidualnych.

Olbrzymia oszczędność uzyskiwana jest również dzięki braku konieczności zatrudniania własnych pracowników do działów sprzątających, którzy wielokrotnie nie posiadają specjalistycznych kursów i nie znają nowoczesnych metodologii np. sterylizacji przestrzeni biurowych w błyskawicznym czasie.

Czystość w mgnieniu oka!

Najlepsze ekipy sprzątające swoje działania opierają o różnego rodzaju bardziej efektywne, a przy tym proekologiczne środki czyszczące, a także o niesamowicie wydajne urządzenia. Wielokrotnie to one pozwalają na błyskawiczne wysprzątanie magazynu, hali produkcyjnej, korytarzy szkolnych, czy też przestrzeni biurowych. Każdy kto korzystał z usług sprzątających wie, jak dokładnie, a przy tym błyskawicznie są one świadczone, również w ramach stałych, elastycznych harmonogramów. Dobre firmy sprzątające, wielokrotnie pracują późnym wieczorem, lub w nocy, aby nie przeszkadzać przy codziennym funkcjonowaniu danej organizacji.

Dbałość o każdy szczegół…

Najlepsze firmy sprzątające wyróżniają się szeroką ofertą. Niektóre nawet oferują alpinistyczne mycie okien, czy profesjonalne czyszczenie maszyn przemysłowych. Wiele z nich świadczy również usługi pogotowia sprzątającego, wykonując nagle pojawiające się zlecenia, dotyczące sprzątania obiektów po remoncie, pożarze, czy też zalaniu. Podkreślić przede wszystkim należy jednak dbałość o każdy szczegół. Dla przykładu stałe usługi sprzątania w biurze, oparte są o specjalistyczne projekty, które nawet uwzględniają taki dobór środków czyszczących, aby ich zapach pobudzał pracowników biurowych do pracy! Taką precyzją i profesjonalizmem swoich usług wyróżnia się m.in. firma REDECO Anny Besztochy, która otwarta jest na zlecenia od wszystkich grup klientów… 

Opracowanie:

Redeco Anna Besztocha Profesjonalne Usługi Sprzątania

Trzebinia , os. Widokowe 11

Podziel się