Materiał Partnera Zaaranżuj swój ogród na to lato już teraz! Skorzystaj z pomocy firmy Wirga

Zaaranżuj swój ogród na to lato już teraz! Skorzystaj z pomocy firmy Wirga

Nadchodzą coraz cieplejsze dni, podczas których lubimy przebywać większość czasu na zewnątrz. Mając do dyspozycji swój własny ogród, warto o niego już teraz zadbać, zanim będzie za późno. Zleć wszystkie prace związane z sianiem trawy, sadzeniem i obcinaniem drzew i krzewów firmie Wirga i ciesz się piękną zielenią na wyciągnięcie ręki. Sprawdź, kiedy jeszcze warto skorzystać z ich działalności.

Sadzenie drzew, krzewów i kwiatów

Wiosna to najlepszy czas na to, aby zainwestować w zieleń wokół siebie. Właściciele balkonów i tarasów sadzą zioła i kilka kwiatów, natomiast ci, którzy mogą cieszyć się dużym ogrodem, pozwalają sobie na większe okazy roślinności. Jeśli nie masz czasu na to, aby poświęcić kilka dni o zadbanie o swoją posesję, zleź wszystkie prace ogrodnicze firmie Wirga.

Specjaliści zajmują się między innymi nasadzeniami drzew, krzewów i różnego rodzaju kwiatów niezależnie od przeznaczonej na to powierzchni. Bardzo ważnym zadaniem jest też sianie trawy, bowiem to ona nadaje pięknego widoku wszystkim ogrodom, parkom i publicznym aranżacjom. Niektóre gatunki roślin, aby rosły z roku na rok coraz większe wymagają regularnego przycinania. Żywopłoty są tego głównym przykładem.

Wywóz liści i innych odpadów biodegradowalnych

Należy pamiętać, że z pielęgnacją terenów zielonych wiąże się również wywóz różnych odpadów. Na jesień największą zmorą są opadające liście, a podczas lata skoszona trawa. Tego typu śmieci nie należy wyrzucać do tradycyjnych koszy, dlatego firma Wirga zajmuje się ich transportem w odpowiednie do tego miejsce, gdzie zostaną zutylizowane lub przeznaczone na kompost. Jak informuje pracownik firmy:

Zajmujemy się każdym zielonym terenem, niezależnie od tego, kim jest klient. Z chęcią pomożemy zaaranżować publiczne parki, ogródki biurowców czy przyblokowe trawniki. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że przy takich obiektach nie ma miejsca na wyrzucanie bio odpadów, dlatego dzięki naszym kontenerom zabieramy je od każdego klienta

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas