Materiał Partnera Tłumacz najlepszy dla twojej branży

Tłumacz najlepszy dla twojej branży

Właśnie otworzyłeś swój interes. Ale marzy ci się nawiązanie współpracy z zagranicznymi przedsiębiorcami czy też instytucjami. Twoim celem jest Francja. Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie to, że w ogóle nie znasz języka francuskiego. Nic nie stoi na przeszkodzie w drodze do realizacji planów. Wystarczy pomoc  doświadczonego i rzetelnego biura tłumaczeń, takiego jak MS Dictum. M. Śmieszek aby twoje marzenia przekuć w realne działania.

Jak znaleźć tłumacza, który sprosta twoim oczekiwaniom?

Przede wszystkim nie decyduj się na pierwsze lepsze biuro. Jeśli zależy ci na długiej i rzetelnej współpracy poświęć trochę czasu na poszukiwania. Przede wszystkim wyślij zapytanie do kilku firm, prosząc o ofertę, czas realizacji zlecenia i wycenę za poszczególne usługi. Musisz pamiętać, że biura prowadzące multitłumaczenia będą miały wyższe ceny, niż te, które specjalizują się w tłumaczeniach tylko z jednego języka,  w tym wypadku z francuskiego. Weź pod uwagę opinie klientów i doświadczenie biur tłumaczeń. Ważna jest kwestia dziedzin, w ramach których są wykonywane usługi. Powinieneś poszukać biura, które bez problemu zajmie się tłumaczeniami z twojej branży, ale też będzie proponowało dodatkowe usługi, jak np. kursy językowe dla pracowników.

Najlepsza oferta dla ciebie

Dajmy na to właśnie otworzyłeś firmę organizującą wyjazdy tematyczne do Francji zarówno dla dzieci, młodzieży, ale też dla dorosłych. Musisz wejść w kooperacje z instytucjami i placówkami edukacyjnymi oraz ośrodkami wczasowymi i hotelami. Dlatego biuro tłumaczeń, z jakim nawiążesz współpracę musi przede wszystkich specjalizować się w tłumaczeniach z zakresu turystyki i sportu. Dobrze, by były to tłumaczenia pisemne – bo przecież korespondencja i umowy będą sporządzone raczej w języku francuskim, ale także tłumaczenia ustne – na pewno przyda się pomoc tłumacza podczas różnych spotkań biznesowych. Biuro tłumaczeń nieprzysięgłych MS Dictum. M. Śmieszek, działające w Nysie, posiada interesującą ofertę w tym zakresie. Oprócz wyżej wymienionych czynności, oferuje także szereg dodatkowych usług. Możesz wysłać swoich pracowników,  na kurs języka francuskiego (jeśli go nie znają), co na pewno im się przyda. Możesz zorganizować korepetycje albo dodatkowe zajęcia francuskiego dla uczestników wyjazdów oraz, co bardzo ciekawe, wynająć pilota i przewodnika na wyjazd do Francji. Sięgając po kompleksową ofertę biura pani Magdaleny Śmieszek doświadczysz jedynie korzyści w postaci profesjonalnej, rzetelnej i terminowej współpracy.

Podziel się