Materiał Partnera Szukasz wsparcia przy procesie rozwodowym? Skorzystaj z oferty Kancelarii Tomasza Sulęckiego

Szukasz wsparcia przy procesie rozwodowym? Skorzystaj z oferty Kancelarii Tomasza Sulęckiego

Sprawa rozwodowa to zdecydowanie jedna z najbardziej emocjonalnych sytuacji życiowych, która skutkuje prawnymi konsekwencjami dla obu stron. W tych niewątpliwie trudnych chwilach warto rozważyć skorzystanie z usług dobrego adwokata. Nawiązując współpracę z Kancelarią Tomasza Sulęckiego, klienci mogą być pewni profesjonalnego wsparcia na każdym etapie procedury.

Pomoc adwokata potrzebna od zaraz

Proces rozwodowy to bez dwóch nie tylko duże obciążenie psychicznie. Wymaga on przebrnięcia przez liczne formalności i dokładnego zapoznania się z obowiązującymi przepisami. Zamiast jednak samemu zgłębiać się w zawiłe sformułowania prawnicze, warto rozważyć współpracę z  adwokatem, który wszystko wyjaśni nam zrozumiałym językiem. Korzystając z usług Kancelarii Tomasza Sulęckiego, klienci zostają odciążeni zarówno w formułowaniu, jak i składaniu wszelkich koniecznych pism. Ne sposób pominąć faktu, że ten doświadczony specjalista będzie również pełnił funkcję ich reprezentanta przed organem sądowniczym, reagując we właściwy sposób na wnioski dowodowe. Jego sumienne podejście do obowiązków przyda się także przy innych sprawach związanych bezpośrednio ze sprawą rozwodową. Mogą one dotyczyć, chociażby kwestii podziału wspólnego majątku bądź ustanowienia władzy rodzicielskiej nad potomstwem. Udzielając stosownego pełnomocnictwa Kancelarii Tomasza Sulęckiego, klienci mogą liczyć ponadto na skrócenie czasu trwania procesu rozwodowego do zbędnego minimum. Nie dochodzi bowiem do licznych przestojów proceduralnych związanych przez błędy natury formalnej, które to przy samodzielnych działaniach nie należą wcale do rzadkości.

Realizacja zadań z troską o klienta

Chcąc doprowadzić do pomyślnego rozstrzygnięcia sprawy w sposób jak najmniej stresujący dla strony, adwokaci oprócz wiedzy prawniczej, muszą posiadać także  wyczucie w zakresie osobistych kwestii. Mieszkańcy Giżycka i okolic, którzy cenią taką holistyczną pomoc, powinni w szczególności zainteresować się usługami wspominanej Kancelarii Tomasza Sulęckiego. Działa ona w branży od wielu lat, każdą sprawę traktując jako wyzwanie. Mając za priorytet dobro swoich zleceniodawców, gwarantuje pełną dyskrecję i bezpieczeństwo poprzez rygorystyczne przestrzeganie tajemnicy adwokackiej. Współpracując z doświadczonym adwokatem, klienci mogą być pewni precyzyjnie skonstruowanych żądań pozwu czy sprawnie sformułowanych wniosków dowodowych. Z kolei korzystając z możliwości zastępstwa procesowego, nie muszą w sposób aktywny uczestniczyć w rozprawie, aby ustosunkowywać się do żądań drugiej strony.

Działalność Kancelaria Tomasza Sulęckiego nie jest ograniczona wyłącznie do pomocy przy sprawach rozwodowych. Podmiot ten oferuje kompleksowe usługi, zatem świadczy również porady z zakresu prawa karnego, cywilnego czy pracy. Wysokie kompetencje wychodzące naprzeciw zawodowej pasji pozwalają mu zatem z powodzeniem obsługiwać zleceniodawców indywidualnych oraz firmowych.

Opracowanie:

Tomasz Sulęcki Kancelaria Adwokacka

Giżycko , Dąbrowskiego 5 lok. 1

Podziel się