Materiał Partnera
Szkło w kuchni i łazience

Szkło w kuchni i łazience

Szkło zyskuje coraz większą popularność, jeżeli chodzi o wykończenie wnętrz. Swoje szczególne zastosowanie praktyczne znajduje przede wszystkim w pomieszczeniach o okresowo lub stale podwyższonej wilgotności takich jak kuchnie i łazienki. Szkło może być materiałem nie tylko bardzo efektownym, ale także efektywnym. Jego unikatowe właściwości powodują, że inwestorzy sięgają po oferty profesjonalnych szklarzy. Co dokładnie obejmuje oferta?

Szkło w kuchni

Kuchnia już dawno przestała być miejscem, które służy jedynie do przyrządzania posiłków. Dzisiaj stanowi raczej serce każdego domu. Dlatego poza tym, że powinna być łatwa w utrzymaniu czystości, ważne jest, aby była również estetyczna. Nowoczesne techniki szklarskie umożliwiają osiągnięcie obu tych celów. Panele szklane do kuchni i łazienek w wersji specjalnej, które można nazwać również szkłem z grafiką, wykonywane są za pomocą druku UV na szkle. Można wybierać wśród krajobrazów, abstrakcji, roślin, owoców, wody, kawy, czy spa.

Ogromny asortyment sprzyja indywidualnej aranżacji. Aby mieć pewność, że zamówione szkło z grafiką będzie charakteryzowało się najwyższą jakością, warto zaufać jedynie najbardziej renomowanym producentom. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Hart, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, nowoczesnemu wyposażeniu technicznemu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej stanowi wzór dobrze zorganizowanej i rzetelnej firmy szklarskiej. W jakich jeszcze pomieszczeniach szkło doskonale spełni swoją funkcję?

Szkło w łazience

Kolejnym pomieszczeniem, w którym produkty ze szkła odgrywają ważną rolę, jest łazienka. Mowa tu przede wszystkim o lustrach i kabinach prysznicowych. Trudno byłoby wyobrazić sobie poranną toaletę bez luster. Mężczyznom mogłoby to przysporzyć wiele problemów z goleniem się, kobietom zaś, z dobrze wykonanym makijażem. Renomowani producenci zapewniają łatwy dostęp do szerokiej gamy luster, które charakteryzują się elegancją i różnorodnością kształtów.Kolejnym elementem wyposażenia łazienki, o którym trzeba w tym momencie wspomnieć, są kabiny prysznicowe. Mogą zostać one przygotowane nie tylko pod dowolny wymiar, ale także z zastosowaniem poszczególnych rodzajów szkła.

Klienci mają do wybory ogromny asortyment, jeżeli chodzi o kolory i kształty okuć. Można wybierać wśród błyszczącego chromu, stali szczotkowanej, odcieni złota i czerni. Wszystko w zależności od typu armatury w łazience. Najlepsze firmy, świadczące usługi szklarskie słyną z realizacji zleceń nietypowych. Szczególnie wiele problemów może przysporzyć umiejscowienie kabiny prysznicowej. Dlatego produkuje się kabiny przesuwne oraz takie, z drzwiami otwieranymi na zewnątrz lub do wewnątrz. Montuje się także same ścianki prysznicowe oraz kabiny w ogóle pozbawione drzwi. W łazience, podobnie jak w kuchni, swoje zastosowanie odnajdą również panele szklane, które doskonale są w stanie zastąpić płytki.

Opracowanie:

Usługi Szklarskie Hart Zbigniew Wieczonkowski

Starogard Gdański , Gdańska 17

Podziel się