Materiał Partnera Specjaliści z Art-Clin zadbają o czystość siedziby Twojej firmy

Specjaliści z Art-Clin zadbają o czystość siedziby Twojej firmy

Utrzymanie czystości w budynkach firmowych to nie tylko kwestia higieny, ale także samopoczucia pracowników i wizerunku przedsiębiorstwa. Tworzenie etatów pracowników sprzątających często się jednak nie opłaca, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na outsourcing. Firma Art-Clin z Warszawy zapewnia utrzymanie porządku w firmie od A do Z.

Utrzymanie czystości w firmie – ważny obowiązek

Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach firmowych to dla właścicieli często niechciany obowiązek. Szczególnie w przypadku mniejszych przedsiębiorstw zatrudnianie pracowników dbających o porządek jest mało opłacalne, a sprzątanie przez tak zwane „osoby z polecenia” niejednokrotnie nie spełnia oczekiwań. Trzeba pamiętać, że siedziba firmy to jej wizytówka – dotyczy to zarówno pomieszczeń biurowych jak i innych obiektów, takich jak hale produkcyjne. Czystość pomieszczeń służbowych ma znaczenie również dla efektywności pracowników oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Marginalizowanie kwestii sprzątania wpływa więc bezpośrednio na działanie firmy, dlatego warto skorzystać z usług specjalistów z Art-Clin.

Dlaczego korzystanie z usług firmy Art-Clin się opłaca?

Outsourcing, czyli zlecanie niektórych zadań firmie zewnętrznej, jest coraz popularniejszy wśród polskich przedsiębiorców. Powierzenie utrzymania czystości obiektów specjalistom z Art-Clin z Warszawy przynosi szereg wymiernych korzyści. Oferują oni kompleksowe usługi porządkowe dla firm oraz klientów indywidualnych, takie jak:

  • Sprzątanie mieszkań i domów,
  • bieżące sprzątanie biur i zakładów produkcyjnych,
  • doraźne czyszczenie pomieszczeń,
  • pranie wykładzin i dywanów,
  • czyszczenie mebli tapicerowanych,
  • czyszczenie powierzchni szklanych, takich jak witryny sklepowe.

Współpraca w zakresie sprzątania z firmą Art-Clin znacząco odciąża zleceniodawcę, który nie musi więcej martwić się o zatrudnianie własnych pracowników porządkowych i związane z tym koszty i formalności. To przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w utrzymywaniu czystości – wykwalifikowana kadra używająca profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług. Dokładny zakres i częstotliwość sprzątania można indywidualnie dostosować do potrzeb firmy. Ponadto usługa może zostać przeprowadzona w dogodnych godzinach, aby pracownicy Art-Clin nie przeszkadzali w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. W przypadku potrzeby specjalistycznego czyszczenia, na przykład prania mebli tapicerowanych, przedsiębiorca nie musi poświęcać czasu na poszukiwanie osobnego wykonawcy – pracownicy Art-Clin są w stanie poradzić sobie z większością czynności porządkowych.

Opracowanie:

Artur Kotwa Art-Clin

Warszawa , Syrokomli 10A

Podziel się