Materiał Partnera Profesjonalne udrażnianie kanalizacji

Profesjonalne udrażnianie kanalizacji

Najlepsze firmy świadczące usługi asenizacyjne są również przygotowanie na takie działania jak oczyszczanie przydomowych oczyszczalni ścieków, czy też na profesjonalne udrażnianie kanalizacji domowych, czy też przemysłowych. Działania te wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, która zapewnia bardzo szybkie zrealizowanie zlecenia. Dowiedz się, jak wyglądają najczęściej wykorzystywane metody czyszczenia instalacji kanalizacyjnych.

Współpraca z odpowiednią firmę

W przypadku konieczności udrożnienia kanalizacji należy podejmować współpracę z firmami asenizacyjnymi. To one dzięki doświadczeniu, które związane jest z wywozem nieczystości płynnych, są w stanie zagwarantować sprawne usługi zarówno dla klientów indywidualnych (domostwa, gospodarstwa rolne), jak i instytucjonalnych (obiekty publiczne, ośrodki przemysłowe, biurowce). Olbrzymie doświadczenie branżowe posiadają pracownicy przedsiębiorstwa Wywozu nieczystości płynnych Michała Szymury, którzy od ponad ośmiu lat obsługują wielu klientów w powiecie wodzisławskim (województwo śląskie).

Wysokociśnieniowe udrażnianie kanalizacji

Wysokociśnieniowe udrażnianie kanalizacji to najnowocześniejsza technologia stosowana przy instalacjach domowych, jak i tych technologicznych, które znajdują się we wielu ośrodkach przemysłowych. Technika ta polega na wykorzystaniu specjalnego pojazdu/urządzenia, które pozwala na wytwarzanie bardzo wysokiego ciśnienia wody połączonego z dużą ilością jej przepływu. Usuwanie nagromadzonych osadów jest wykonywane przy zjawisku odrzutu, gdzie ze specjalnej metalowej dyszy węża udrażniającego wydobywa się na wszystkie strony płyn pod bardzo wysokim ciśnieniem. Wiele urządzeń tego typu pozwala na przepływ na poziomie nawet ponad stu dwudziestu litrów na minutę. Przy tak dużym nagromadzeniu wody jej ciśnienie uzyskuje wskaźnik około 200 bar.

Nie tylko kanalizacje!

Metoda wysokociśnieniowa świetnie sprawdza się nie tylko przy udrażnianiu kanalizacji. Jest to również idealna technika usuwania osadów między innymi w przydomowych oczyszczalniach technologicznych. Wysokie ciśnienie w szybki i skuteczny sposób zwalcza między innymi żwir, piasek, tłuszcz, czy też różnego rodzaju skrzepione substancje chemiczne. Podejmując współpracę z firmą asenizacyjną, zawsze zatem dowiaduj się, jaką technologią dysponuje, a także proś o okazanie odpowiednich uprawnień. Warto przemyśleć również stałą współpracę, która wielokrotnie ratuje domostwa przed większymi zniszczeniami. Taką kooperację zawsze wybierają podmioty gospodarcze, które wymagają czyszczenia instalacji przemysłowych.

Opracowanie:

Michał Szymura Wywóz nieczystości płynnych

Rydułtowy , Raciborska 24

  • tel. 602 491 315

Podziel się