Materiał Partnera Profesjonalne pranie i ozonowanie dywanów – firma Szop s.c.

Profesjonalne pranie i ozonowanie dywanów – firma Szop s.c.

Czyste dywany sprawiają, że każde pomieszczenie staje się przyjemne i wygląda bardzo przytulnie. Warto o nie zadbać i w razie konieczności skorzystać z usług doświadczonej firmy, która zajmuje się praniem dywanów. Warto zwrócić uwagę na przedsiębiorstwo Szop s.c., które zapewnia solidne usługi na wysokim poziomie. Sprawdź, w jaki sposób zadba o Twój dywan!

Nowoczesny sprzęt

Firma Szop s.c. korzysta z parku maszynowego, który zawiera profesjonalne urządzenia. Z uwagi na bogate doświadczenie oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, przedsiębiorstwo to doskonale wie, jaki sprzęt będzie niezbędny do wykonywania usług. Przede wszystkim warto wymienić tutaj profesjonalną i bardzo wydajną maszynę do trzepania dywanów, a także wirówkę z funkcją płukania.

Przedsiębiorstwo zatrudnia profesjonalną kadrę, która dba o sprawną obsługę klientów i doskonale zna się na swojej pracy. Jak mówi jeden ze specjalistów:

Wszystkie usługi wykonywane są w naszej pralni. Dywan odbieramy od klienta i po wykonanej pracy odwozimy. Korzystamy z każdej dostępnej metody, czyli ekstrakcyjnie, pianowo, chemicznie w agregacie, wodnie oraz wodnie na wskroś. Wyczyścimy każdy dywan – ze skóry, chiński, nepalski, turecki, jedwabny oraz cienkie.

Ozonowanie dywanów

Firma, oprócz zadbania o czystość, oferuje również usługę ozonowania dywanów. To doskonała i ekologiczna metoda, która pozwala na pozbycie się wszelkich nieprzyjemnych zapachów, zamiast ich maskowania. Co więcej, jest ona bezpieczna. Dezynfekcję przeprowadza się bez użycia środków chemicznych, a czynnikiem biobójczym jest ozon, czyli gaz o bardzo silnych właściwościach utleniających.

Ozonowanie staje się ostatnio bardzo popularną metodą, która znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach życia. Najczęściej wykorzystuje się go do walki z alergenami, takimi jak roztocza. Często też używa się go jako środka dezynfekującego i bakteriobójczego. Firma zapewnia wykonanie usługi ozonowania sprawnie oraz zawsze terminowo.


Opracowanie:

Szop s.c. Julita Waldemar Walczak

Szczecin , Olszynki Grochowskiej 15

Podziel się