Materiał Partnera Pralnia „Praca Kobiet” - hotelowe pranie czyste, świeże i zawsze na czas

Pralnia „Praca Kobiet” - hotelowe pranie czyste, świeże i zawsze na czas

Jeśli prowadzisz hotel, z pewnością potrzebujesz pralni, która wyczyści, wyprasuje - a kiedy to potrzebne - także wymagluje: ręczniki, bieliznę pościelową, firany, zasłony i dywany. Nie musisz dłużej szukać. Wszystkie potrzeby twojego hotelu zaspokoi Spółdzielnia Pracy Usług Pralniczych i Porządkowych „Praca Kobiet”. Dzięki temu pokoje w hotelu będą pachnieć świeżością, ku zachwytowi gości.

Nasze doświadczenie mówi samo za siebie!

Spółdzielnia Pracy Usług Pralniczych i Porządkowych „Praca Kobiet” pierze, prasuje i magluje nieprzerwanie od 1948 r. W tym czasie pracownicy doskonalili swoje umiejętności w zakresie czyszczenia i pielęgnacji nawet najbardziej wymagających tkanin i dzianin, jak choćby jedwab czy tiul. Oddając tekstylia w ręce fachowców spółdzielni, możesz mieć pewność, że żaden z gości odwiedzających twój hotel nie poskarży się na ich czystość i zapach.

Od początku działalności „Pracy Kobiet” skupialiśmy się na współpracy z hotelami, obiektami konferencyjnymi i firmami cateringowymi. Mając na uwadze jak czyste obrusy czy zasłony wpływają na wizerunek firmy, dbamy o to, by dostarczane klientowi świeże pranie nie nosiło na sobie ani jednej plamy - zapewnia pracownica spółdzielni. Fachowcy pralni to nie zespół przypadkowych osób. Każdy doskonale zna swój fach - wie, jak czyścić tkaniny i dzianiny, jak je suszyć i jak prasować.

Usługi szyte na miarę

Hotelarze już dawno zaczęli inwestować w dobrej jakości pralnie, które potrafią obejść się z ich tekstyliami w taki sposób, by te po kilku praniach nie musiały być wymieniane na nowe.

Po każdym gościu hotelowym konieczne jest wypranie i wyprasowanie ręczników, pościeli oraz szlafroków. Niektóre obiekty świadczą ponadto usługi prania na żądanie. W efekcie dostawy tekstyliów wymagających odświeżenia mają zwykle spore gabaryty.

Jesteśmy doskonale przygotowani nawet na jednoczesną dostawę prania z kilku obiektów. Ilość urządzeń pralniczych, jakimi dysponujemy w każdym z naszych punktów w Warszawie, Ursusie, Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie jest odpowiednia, by podołać nawet największym wyzwaniom w szczytowym sezonie wakacyjnym i ferii zimowych - podkreśla pracownica spółdzielni.

Pranie, prasowanie i maglowanie w jednym miejscu

Spółdzielnia Pracy Usług Pralniczych i Porządkowych „Praca Kobiet” stawia na kompleksowość świadczonych usług. W każdym z punktów można zlecić nie tylko wykonanie prania wodnego lub chemicznego. Fachowcy w odpowiedni sposób wysuszą hotelowe tekstylia, a następnie je wyprasują lub wymaglują.

Poszukujesz pralni, która sprawi, że za każdym razem ręczniki, firany, zasłony i pościel będą czyste, gładkie i pachnące świeżością? To wszystko jest w stanie zapewnić „Praca Kobiet”. Dzięki naszej działalności hotele utrwalają swój pozytywny wizerunek w oczach odwiedzających ich gości. Sprawiamy, że chętnie śpią oni pod kołdrą, której zapach i miękkość są gwarancją, że tekstylia wyczyszczone zostały przy zastosowaniu profesjonalnych metod i środków chemicznych - zauważa pracownica spółdzielni. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas