Materiał Partnera Pomysły na gadżety reklamowe

Pomysły na gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to dla przedsiębiorstw dobry sposób na to, jak pozostać zapamiętanym i przypominać o sobie w różnych sytuacjach, także tych niezwiązanych bezpośrednio z działalnością firmy. Zazwyczaj są to wszelkiego rodzaju drobne upominki, które nie nadwyrężają w sposób znaczący budżetu przedsiębiorstwa i jednocześnie trafią do jak najszerszego grona potencjalnych klientów.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu gadżetów reklamowych?

Plastikowe długopisy wypisujące się po krótkim czasie, to nienajlepszy sposób na zareklamowanie przedsiębiorstwa. Dlatego też już na początku warto zwrócić uwagę na to, aby przedmioty, które decydujemy się zamówić były wyższej jakości, a także zostały wykonane przez sprawdzoną firmę, będącą w stanie zaprojektować je estetycznie i w pełni profesjonalnie.

Kubki

Gadżety reklamowe powinny często o sobie przypominać i dobrze się kojarzyć – w tej sytuacji prawdopodobnie nie ma na to lepszego sposobu aniżeli kubki, które towarzyszą nam przy codziennej kawie lub herbacie. Mogą mieć logo i nazwę firmy, możemy też wykorzystać je w sposób bardziej kreatywny, szczególnie jeśli jesteśmy przedsiębiorstwem z branży twórczej, np. zajmującej się grafiką. Wtedy zdecydowanie ciekawsze okażą się wszelkie wzory oraz kolorowe grafiki, które dodatkowo będą w ciekawy sposób nawiązywać do naszej działalności.

Koszulki

Wygodne koszulki wykonane z dobrej jakości bawełny to wciąż niezwykle ciekawy pomysł na gadżet reklamowy. Potwierdzają to pracownicy z drukarni Widmo-Internet Cafe z Zakopanego, którzy zajmują się wytwarzaniem właśnie tego typu produktów. Dodają także, że ważny w tym przypadku jest projekt oraz jakość druku, które zadecydują o tym, czy koszulka reklamowa spotka się z ciepłym przyjęciem, czy niezwykle szybko wyląduje na dnie szafy.

Nośniki danych

Osobna grupa gadżetów reklamowych to drobne przedmioty codziennego użytku, które dla wielu potencjalnych klientów mogą okazać się niezwykle przydatne. Jednym z tego typu akcesoriów są coraz popularniejsze w ostatnim czasie nośniki danych, tzw. pendrive. Jeśli dodamy na nie logo naszej firmy, z pewnością będzie to ciekawy dodatek dla naszych partnerów biznesowych, którzy będą z niego chętnie korzystać.

Kalendarze

Przyjaznym pod względem cenowym, a także ciekawym gadżetem, są kalendarze reklamowe. Mogą to być standardowe kalendarze ścienne, które na każdy miesiąc roku będą przedstawiać inny produkt firmy, przybliżając tym samym profil naszej działalności.

Gadżety reklamowe stanowią współcześnie szeroki obszar dostępnych opcji. Także z niewielkim budżetem mogą one okazać się niezwykle ciekawe i spotkać się z ciepłym przyjęciem naszych potencjalnych klientów. 

Podziel się