Materiał Partnera Pamiątkowe fotografie w ciąży i tuż po urodzeniu dziecka

Pamiątkowe fotografie w ciąży i tuż po urodzeniu dziecka

Rodzinne albumy ze zdjęciami zawsze pełne były fotografii ze ślubu, z chrzcin dziecka, czy z jego pierwszych urodzin. Od niedawna spotykamy się także ze zdjęciami z okresu ciąży, czy tuż po urodzeniu maleństwa. To nowa moda, ale przecież te momenty w życiu mamy i dziecka są naprawdę szczególne. Warto je zatem uwiecznić. Szczególnie piękne są takie fotografie wykonane przez profesjonalnych artystów fotografików.

Zdjęcia ciążowe uwydatniają kobiece piękno

Wiele kobiet myśli o sobie, że w czasie ciąży stają się nieatrakcyjne. Jeśli jednak spojrzymy na zdjęcia ciążowe w internetowych galeriach, są one przepiękne. Macierzyństwo niesie w sobie coś szczególnie uduchowionego i prawdziwy artysta potrafi to wydobyć w czasie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Są fotografowie, który specjalizują się właśnie w fotografii ciążowej. Klientki Anny Rojek, fotografa z Kielc, niezmiennie są zachwycone swoim zdjęciami z czasu ciąży i żadna nie żałuje, że zdecydowała się na profesjonalną sesję ciążową. Czasem panie obawiają się nagości, ale takie zdjęcia robi się rzadko i wyłącznie na wyraźne życzenie klientki. Przeważnie zdjęcia w ciąży robione są w ubraniach, w studiu lub na łonie natury, w spokojnej, naturalnej atmosferze.

Fotografia noworodkowa uwiecznia najpiękniejsze chwile

Sesje zdjęciowe noworodków to sama przyjemność. W atelier fotograficznym Anny Rojek powstają prześliczne portrety noworodków i niemowlaków, które staną się nieocenioną pamiątką w przyszłości. Najwygodniej robić zdjęcia noworodków między dziesiątą a czternastą dobą życia, gdyż maleństwa wtedy sporo śpią i łatwo je przebrać w ładne ubranko i ułożyć w odpowiedniej pozie. Takie zdjęcia zawsze będą wzruszać rodziców, nawet, jak maleństwo dorośnie.

Opracowanie:

Anna Rojek Fotografia

Kielce , Prosta 52 lok. 3

Podziel się