Materiał Partnera Niezbędne usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Janczak i Synowie

Niezbędne usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Janczak i Synowie

Współczesne usługi pogrzebowe to szeroki zakres działań, jakie firmy zajmujące się pochówkiem oferują klientom. W ramach przyjętego kanonu i dobrego obyczaju przedsiębiorstwa funeralne są w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym życzeniom. Przeglądając bogatą ofertę, łatwo zapomnieć o tych świadczeniach, które są najważniejsze. Jakie usługi pogrzebowe są niezbędne do organizacji pochówku?

Przygotowanie zmarłego do pogrzebu

Zakład Usług Pogrzebowych Janczak i Synowie zajmuje się przede wszystkim czynnościami związanymi z przygotowaniem zmarłego do pochówku. Podstawową usługą jest przewiezienie ciała do chłodni, w której będzie ono przechowywane. Pracownicy firmy z profesjonalizmem i dbałością o uczucia rodziny przejmują opiekę nad zmarłym. Zakład Janczak i Synowie gwarantuje godne traktowanie ciała podczas transportu i późniejszych czynności. Przygotowanie zmarłego do pogrzebu odbywa się zgodnie z ustaleniami.

Klient może wybrać różne zabiegi z szerokiej oferty zakładu, na przykład zamaskowanie śladów pośmiertnych, jeśli bliska osoba zmarła w wypadku i jej widok mógłby wywołać szok. Firma proponuje również dostarczenie ubrania pogrzebowego, jeśli rodzina nie dysponuje odpowiednim strojem. Szczegółowego omówienia wymaga też kremacja zwłok i związane z nią przygotowania. W dniu pogrzebu elegancko ubrani pracownicy zakładu przywożą trumny lub urny na miejsce uroczystości z poszanowaniem pamięci zmarłego.

Kompleksowa obsługa uroczystości

W zakres usług świadczonych przez Zakład Usług Pogrzebowych Janczak i Synowie wchodzi organizacja pogrzebów świeckich i kościelnych. W dniu pochówku pracownicy przywożą ciało zmarłego do kaplicy lub domu pogrzebowego, a po ceremonii przenoszą trumnę lub urnę na oznaczone miejsce spoczynku. Następnie umieszczają je w grobie i w estetyczny sposób układają wokół kwiaty i wieńce pogrzebowe, które można zakupić w należącej do zakładu Janczak i Synowie kwiaciarni Zielona Przystań.

Oprócz przygotowania ciała do pochówku i podstawowej obsługi uroczystości, przedsiębiorstwo zajmuje się też dodatkowymi usługami. Jedną z nich jest stworzenie i rozwieszenie nekrologów w miejscach ważnych dla zmarłego, dzięki czemu jego bliscy mogą dowiedzieć się zarówno o śmierci, jak i o dacie i miejscu pogrzebu. Zakład oferuje też przygotowanie księgi kondolencyjnej, wypożyczenie akcesoriów i dewocjonaliów oraz sprzedaż wieńców i wiązanek. W ramach kompleksowej obsługi uroczystości może też zorganizować transport dla żałobników, a po uroczystości zaproponować dogodny sposób rozliczenia. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas