Materiał Partnera Malowanie antykorozyjne konstrukcji na wysokościach tylko z firmą Alpinex

Malowanie antykorozyjne konstrukcji na wysokościach tylko z firmą Alpinex

Prace antykorozyjne na wysokościach wykonywane są przez doświadczone osoby, mające ukończone szkolenia do pracy ekstremalnej. Dobór techniki malowania antykorozyjnego uzależniony jest od stopnia skorodowania powierzchni, która ma zostać poddana konserwacji. Nie mniej ważne jest podłoże oraz rodzaj materiałów, jakie były użyte w poprzednich pracach. Praca wymaga nie tylko znajomości użytych środków, lecz przede wszystkim umiejętności pracy na wysokości. Sprawdź, co do zaoferowania ma firma Alpinex.

Malowanie konstrukcji stalowej – na czym polega?

Alpinistyczne malowanie konstrukcji stalowej na wysokości wykonywane jest przy użyciu specjalnych produktów epoksydowych, etylokorzemianowych i poliuretanowych, które wykazują odpowiednie właściwości. Usługi realizowane przez firmę Alpinex wykonywane są z niezwykłą dokładnością, co wpływa na trwałość całej konstrukcji. Znajomość przepisów BHP jest w tej pracy obowiązkowe, ponieważ pracownicy wykonują swoje zadania na wysokości. Wiedza oraz kompetencje pracowników umożliwiają wykorzystywanie techniki alpinistycznej, która eliminuje konieczność stawiania dodatkowych rusztowań. Dzięki temu prace wykonywane są znacznie szybciej i efektowniej.

Procedura pracy na wysokości

Tradycyjna procedura wykonywanych prac na wysokości odbywa się przy uwzględnieniu ogólnej oceny stanu obiektu, oceny stopnia pokrycia korozji i istniejących na niej powłok oraz doboru technologii jej zwalczającej. Co więcej, przed przystąpieniem do malowania, następuje specjalne przygotowanie powierzchni. Jak podkreśla specjalista z Alpinex:

opanowane przez nas nowoczesne techniki antykorozyjne pozwalają uzyskać dużo dłuższe okresy gwarancje wykonywanych prac. Jesteśmy pewni jakości naszych usług, a dowodem tego są zadowoleni Klienci.

Wykorzystanie technik alpinistycznych gwarantuje precyzyjne i dokładne malowanie konstrukcji, bez względu na jej złożoność, czy wysokość.

Koszt malowania konstrukcji stalowych na wysokości

Pełna wycena malowania konstrukcji stalowych na wysokości dokonywana jest w trakcie przeprowadzania wywiadu z Klientem. Wówczas istnieje możliwość oszacowania rozmiaru prac oraz możliwości zastosowania odpowiednich technik. Cennik za malowanie konstrukcji stalowych może nieco wzrosnąć w zależności od wielkości powierzchni, jej złożoności oraz lokalizacji. Warto również wspomnieć, że każdy projekt realizowany jest indywidualnie, dlatego rozbieżność cen nie pozwala na ujednolicenie kosztów związanych z usługami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Opracowanie:

Alpinex Prace na wysokości Michał Staśkiewicz

Zielona Góra , Bursztynowa 9

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas