Materiał Partnera Kwiaty na ślubie – jaką odgrywają rolę?

Kwiaty na ślubie – jaką odgrywają rolę?

Kwiaty stanowią nieodłączny element każdej uroczystości. Prezentują się one pięknie, a ponadto roztaczają wokół siebie aurę pewnej romantyczności i sprawiają, że cała ceremonia nabiera wyjątkowego charakteru. Pytanie jednak pojawia się – w jaki sposób  dobrać kwiaty, by podkreślały charakter uroczystości? Jakie gatunki będą najlepsze? Czy bukiet panny młodej musi się komponować z wystrojem sali weselnej?

Bukiet ślubny – ważny drobiazg

Na początek zacznijmy od bukietu ślubnego – stanowczo jest to ważny dodatek dla każdej panny młodej. Jak powinien wyglądać taki bukiecik? Należy przedtem ustalić, jakim typem osobowości jest panna młoda, jaką wybrała suknię ślubną, wiele zależy od wieku, wyglądu, typu urody, temperamentu, otwarcia na nowości oraz przywiązania do tradycji. Przy wyborze kwiatów na bukiet ślubny musimy pamiętać o ich trwałości, gdyż bukiet musi przetrwać długie godziny bez wody.

Strojenie kościoła, sali, samochodu – najważniejsze elementy

Przejdźmy do następnego punktu, jakim jest strojenie kościoła, urzędu, samochodu czy też sali weselnej. Jakie kwiaty tutaj pasują?

Przede wszystkim, wracamy niejako do punktu wyjścia, bowiem istotne jest, aby takie kwiaty pasowały do tych, które są w bukiecie ślubnym panny młodej. Ponadto, muszą one pasować ogólnie do stylu ceremonii.

Najlepsza kwiaciarnia – to istotny wybór

Wciąż nie wiesz jaki bukiet  ślubny jest idealny dla Ciebie ?  To taki, o jakim marzysz. Resztą doboru zajmie się wykwalifikowany florysta, który zrobi wszystko, aby uszczęśliwić Pannę Młodą w tak ważnym dla niej dniu.  Szczególnie polecana jest Kwiaciarnia Glamelia – to miejsce, w którym floryści nadają bukietom wyjątkowe kształty i barwy. 

Opracowanie:

Glamelia Kwiaciarnia Izabela Masłoń

Będzin , Szymborskiej 4

  • tel. 504 017 380

Podziel się