Materiał Partnera Kiedy warto skorzystać z profesjonalnych usług sprzątających?

Kiedy warto skorzystać z profesjonalnych usług sprzątających?

Usługi sprzątające od lat wykorzystywane są przez firmy handlowe, usługowe, produkcyjne, czy też przez podmioty publiczne – liczne instytucje. W ostatnich latach zauważa się jednak coraz większe zainteresowanie tego typu pomocą, wśród klientów indywidualnych. Stałymi najczęściej są emeryci i zapracowani rodzice z licznym potomstwem, a doraźnymi może być każdy z nas! Warto bowiem odciążyć się od obowiązków domowych, gwarantując sobie sterylne wnętrza, przy niskich kosztach…

Sprzątanie po remontach

Do doraźnych usług sprzątających, można zaliczyć te związane z pracami porządkowymi po remontach. Wykończenie wnętrz, czy to w mieszkaniach, czy w domach jednorodzinnych, generuje dużą ilość pyłu, kurzu, czy zabrudzeń podłoża oraz okien, farbami oraz innymi specyfikami budowlanymi. Je zaś można usunąć tylko przy wykorzystaniu najlepszej chemii gospodarczej, wykorzystywanej przez ekipy sprzątające. To one są w stanie nawet w kilka godzin doprowadzić do efektu lśnienia dom o powierzchni około 150 metrów kwadratowych!

Sprzątanie przed świętami

Okres przedświąteczny wiąże się często z intensywną pracą w niemalże każdej firmie. To wtedy dla rodziców dzieci, czy zapracowanych singli świetnym odciążeniem obowiązków, a także stresu, jest skorzystanie z usług sprzątających. Mycie okien, podłóg, sprzętów RTV i AGD, czy też mebli, a także pranie dywanów i zasłon, nie jest bowiem drogie, a pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, który możemy spędzić z rodziną, czy przyjaciółmi.

Sprzątanie w ramach home stagingu

Home staging to inaczej takie przystosowywanie mieszkań pod sprzedaż oraz wynajem, aby były bardziej atrakcyjne dla nabywców/najemców. Niestety częstym błędem jest przedstawianie potencjalnym lokatorom lokali nieuporządkowanych, a czasem wręcz bardzo brudnych. To niestety wielokrotnie odstrasza klientów. Jeśli zatem chcesz sprzedać dom, czy mieszkanie, lub je wynająć, koniecznie postaw na profesjonalne, gruntowe wysprzątanie każdego zakamarka. Najlepsza firma zadba o zastosowanie proekologicznych środków o zapachach, które pozytywnie będą działały na zmysły potencjalnych nabywców itp.

Sprzątanie podczas dłuższej nieobecności

Wyjeżdżasz na dłuższe wakacje? A może Twoja zagraniczna delegacja będzie trwała nawet kilka miesięcy i nie masz komu pozostawić swojego domu, czy mieszkania pod opieką? W takich sytuacjach również warto skorzystać z usług sprzątających, które będą dotyczyły podlewania kwiatów, wietrzenia lokalu, czy karmienia mniejszych zwierząt domowych: rybek, chomików, jaszczurek itd. Wiele niestandardowych zleceń stałych, jak i doraźnych przyjmuje renomowana firma sprzątająca CLEAN TEAM, która stawia na terminowość, błyskawiczność działań, a także przeprowadzanie prac porządkowych podczas nieobecności właścicieli. Przed każdą realizacją możesz dokładnie określić zakres usług, a także wymagań, np. dotyczących użycia danych detergentów… 

Podziel się