Materiał Partnera Jakie usługi świadczy dobry zakład ślusarski?

Jakie usługi świadczy dobry zakład ślusarski?

Zawód ślusarza to profesja o bardzo długiej tradycji. Działalność tego rzemieślnika jako pierwsza związana była z obróbką metalu. W dobie prężnie rozwijających się technologii, ślusarze musieli jednak zmodyfikować swoją ofertę, by dotrzeć do szerszego grona klientów. Niektórzy rzemieślnicy zajęli się tworzeniem prostych konstrukcji metalowych, inni zaś wyspecjalizowali się w rozwiązywaniu problemów z mechanizmami otwierającymi. W jakich sytuacjach warto zwrócić się o pomoc do ślusarza?

Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie to nie lada problem, zwłaszcza gdy akurat spieszymy się do pracy czy na rodzinną kolację. Równie dobrze humor może zepsuć nam złamanie kluczyka w drzwiach pojazdu lub zablokowanie się zamka. W takich sytuacjach nerwy nie są najlepszym doradcą, a agresywne szarpanie za klamkę auta nie sprawi, że problem zniknie. Jeśli zależy nam, by otworzyć samochód w bezpieczny sposób, warto skorzystać z pomocy ślusarza. Dzięki doświadczeniu i wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi, już po krótkiej chwili, będziemy mogli ruszyć w drogę. Specjaliści poradzą sobie z każdym typem zamka, niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielami nowego modelu mercedesa czy też wiekowego fiata.

Kiedy zgubimy klucze od mieszkania, zostaną nam one skradzione lub zamek w drzwiach wejściowych odmówi posłuszeństwa, dostanie się do własnego domu może być niemożliwe. Choć zwykliśmy w takich sytuacjach reagować ogromnym wzburzeniem, lepiej utrzymać emocje na wodzy. Jak informuje specjalista z firmy Klucz Serwis – dla doświadczonego ślusarza nawet najbardziej skomplikowany mechanizm otwierający nie stanowi większego wyzwania. Po wykonaniu telefonu specjalista zjawi się na miejscu i otworzy drzwi, wymieniając wkładkę i ofiarując nam nowy komplet kluczy. Dobrze jest zaufać profesjonalistom, zwłaszcza, że na co dzień zajmują się oni również otwieraniem sejfów czy szaf pancernych.

Dorabianie kluczy

Ślusarze specjalizują się także w dorabianiu kluczy, w tym także samochodowych. Dzięki odpowiednim narzędziom, możliwe jest precyzyjne odwzorowanie niemalże każdego modelu. Zapewnia to idealne dopasowanie klucza do zamka. Jest to ważne, gdyż klucz, który choć odrobinę odbiega od oryginału może przyczynić się do uszkodzenia całego mechanizmu otwierającego. Dorabianie kluczy może być jedynym ratunkiem, kiedy oryginał uległ złamaniu. Jest też bardzo pomocne w sytuacji, kiedy potrzebujemy kilku kopii tego samego egzemplarza. Warto podkreślić, że specjaliści poradzą sobie również w dorabianiu kluczy z immobilizerem – elektronicznej formy zabezpieczania pojazdu.

Opracowanie:

Klucz-Serwis Wielobranżowy zakład usługowy

Oświęcim , Olszewskiego 47

Podziel się