Materiał Partnera Jakie prezenty ze zdjęciem kupić swoim bliskim?

Jakie prezenty ze zdjęciem kupić swoim bliskim?

Gadżety ze zdjęciem to popularne prezenty dla bliskich. Mają nie tylko wartość materialną, ale również sentymentalną i często stanowią pamiątkę na lata. Niestety, nie zawsze mamy pomysł na to, jaki dokładnie gadżet wybrać. Czasami są to wyłącznie ozdoby np. fototapety – innym razem funkcjonalne akcesoria, które przydadzą się w życiu codziennym. Co powinieneś wybrać?

Gdzie kupować?

Prezenty ze zdjęciem można znaleźć w ofercie wielu firm, lecz najlepszej jakości gadżety zakupisz tylko u specjalistów np. w drukarni Strefa Xero. Nie warto decydować się na zakup w miejscu, które do drukowania nie podchodzi w sposób profesjonalny. Bardzo często daje to marny efekt i zdjęcie jest nadrukowane nieestetycznie. Jednym z największych błędów jest zamawianie przedmiotów ze zdjęciem na niezweryfikowanych w żaden sposób aukcjach internetowych. Jeśli zależy Ci na jakości – postaw na profesjonalną drukarnię!

Unikatowe dekoracje wnętrza

Jeśli już znajdziesz odpowiednią drukarnię, przychodzi czas na wybranie prezentu. Dekoracje cieszą się szczególną popularnością, gdyż wiele z nich prezentuje się naprawdę spektakularnie. Wśród najchętniej wybieranych można wymienić:

  • fotoplakaty,
  • fototapety,
  • fotoobrazy (również na płótnie),
  • fotografie w ozdobnej ramce.

Coraz częściej drukarnie oferują całe fotoksiążki, które zajmują mniej miejsca na półce niż albumy, a prezentują się równie estetycznie. Książkę można zaprojektować z jakimś motywem przewodnim, co sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej unikatowy i pomysłowy.  

A może coś funkcjonalnego?

Chociaż dekoracje i fotoobrazy są najchętniej kupowane, niektórzy za nimi nie przepadają. Jeśli Twój bliski woli funkcjonalne prezenty, warto podarować mu coś, co będzie miało również wartość użytkową. Zdecydowanymi faworytami tej kategorii będą kalendarze, kubki i koszulki. Zawsze się przydają i łączą w sobie wszystko to, co uwielbiają miłośnicy funkcjonalnych prezentów – są unikatowe, sentymentalne i można korzystać z nich w życiu codziennym.

O czym musisz pamiętać?

Jednym z największych błędów jest wybieranie zdjęć słabej jakości, które po nadrukowaniu będą wyglądały nieestetycznie. Nawet najlepsza drukarnia nic nie poradzi na marnej jakości fotografię. Często coś, co dobrze wygląda na telefonie – po powiększeniu nie jest już tak idealne. Podczas wybierania zdjęcia, należy spojrzeć nie tylko na jego ogólny wygląd, ale również rozdzielczość. W przeciwnym razie prezent zamiast dekoracją może okazać się bublem i nie będzie to wina drukarni. Wiele firm odmawia drukowanie zdjęć słabej jakości, gdyż bardzo często klienci obarczają ich winą za nieestetycznie wyglądający nadruk.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas