Materiał Partnera Jaki jest zakres działalności dobrego punktu ksero?

Jaki jest zakres działalności dobrego punktu ksero?

Punkty ksero charakteryzują się ogólnodostępnością. Dzięki ich działalności nie musimy martwić się o sporządzenie kserokopii dokumentów lub tez ich wydruk w kryzysowej sytuacji. Punkty ksero to także częste miejsce spotkań studentów , dlatego też większość z nich zlokalizowana jest w pobliżu uniwersytetów. Kserowanie notatek oraz podręczników to chleb powszedni każdego żaka. Jakie inne usługi oferują punkty ksero?

Bindowanie i foliowanie

Bindowanie polega na łączeniu luźnych kartek za pomocą spirali plastikowej bądź metalowej. Dzięki tej metodzie można zebrać je w jedną całość. Dużą zaletą tego rozwiązanie jest także komfortowe użytkowanie. Punkty ksero prowadzą także możliwość rozbindowania, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Dużą popularnością cieszy się także usługa foliowania. Polega ona na pokryciu np. ważnego dokumentu wysokiej jakości laminatem, który chroni go przed zawilgoceniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Mała poligrafia

W dobrym punkcie ksero istnieje możliwość zaprojektowania oraz wydrukowania wizytówek.  Z powodzeniem wykonamy tam też wydruk kolorowych ulotek lub ogłoszeń w niskich nakładach. Firma posiadająca na wyposażeniu profesjonalny sprzęt, jest w stanie wykonać powierzone zlecenie z dbałością o najwyższą jakość jego realizacji. Jedną z nich jest krakowski punkt ksero KiM s.c.

Wyrób pieczątek

Wyrób pieczątek oraz stempli często znajduje się w ofercie punktu ksero. Większość z nich wykorzystuje do ich wykonania technologię polimerową. Dzięki temu pieczątki oraz datowniki charakteryzują się  precyzją oraz dużą trwałością. Ponadto firma KiM s.c. umożliwia także wykonanie nowych gumek dla używanych już automatów. Co ciekawe na zamówione pieczątki nie trzeba długo czekać. Po upływie około 2 godzin są zazwyczaj gotowe do odbioru.

Sprzedaż artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych

Dobrze zaopatrzony punkt ksero posiada w swojej ofercie szeroki wybór artykułów szkolnych i biurowych. Znajdziemy tam długopisy, wieczne pióra, szkolne zeszyty, segregatory czy też zszywacz. Możemy tez udać się do tego rodzaju firmy po zakup bloków plastycznych, farb akrylowych czy tez kolorowych bibułek. Niektóre oferują także sprzedaż plastikowych modeli do sklejania takich jak samoloty czy samochody. Punkty ksero stale powiększają swoją ofertę w oparciu o zapotrzebowanie swoich klientów.

Akcesoria komputerowe

Akcesoriów komputerowych pierwszej potrzeby takich jak np. mysz, słuchawki czy przedłużacze również możemy szukać w dobrym punkcie ksero. Często znajdziemy je tam w lepszej cenie niż w popularnym sklepie z elektroniką.

Podziel się