Materiał Partnera Jak wygląda profesjonalne czyszczenie tapicerki?

Jak wygląda profesjonalne czyszczenie tapicerki?

Plamy na kanapie lub fotelu samochodowym, które nie chcą się wywabić? Pora na profesjonalne czyszczenie tapicerki, które trzeba powierzyć specjalistom znającym się na rzeczy. Efekty ich pracy to nie tylko powierzchnia jak nowa, ale również wiele innych korzyści. Poznaj zalety czyszczenia tapicerki z profesjonalistami, na przykład z firmy Czysta Sprawa i dowiedz się, na czym polega pranie ekstrakcyjne.

Zalety czyszczenia tapicerki z profesjonalistami

Czyszczenie tapicerki to proces kilkuetapowy. Najpierw specjaliści z firmy Czysta Sprawa z Rudy Śląskiej przystąpią do odkurzenia, które pozwoli na usunięcie suchych pozostałości, a także części kurzu i pyłu. W następnym kroku konieczne będzie również rozpuszczenie brudu dzięki spryskaniu tapicerki tak zwanym presprayem oraz wtarcie rozpuszczonego środka w czyszczoną powierzchnię. Dopiero później można przejść do prania zasadniczego. Wszystkie te kroki dają gwarancję, że fotel czy sofa zyskają wyższy wymiar czystości i świeżego wygląd. Czyszczenie tapicerki z profesjonalistami to doskonały sposób na pozbycie się zarówno plam, które nie dały wywabić się domowymi sposobami, jak i roztoczy czy drobnoustrojów, a także zalegającej w zakamarkach kanapy sierści futrzanego domownika.

Na czym polega pranie ekstrakcyjne?

Czyszczenie mebli tapicerowanych to niełatwe zadanie, szczególnie jeśli ich właściciel już wcześniej przymierzał się do samodzielnego usunięcia plam, a po jego próbie zostały nieestetyczne zacieki od mydła i wody. W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest pranie ekstrakcyjne, dzięki któremu preparaty czyszczące wnikają we włókna kanapy, fotela samochodowego, a także dywanu. Pranie ekstrakcyjne polega na wtłoczeniu środka piorącego w tapicerkę przy pomocy wody pod ciśnieniem i jego ekspresowe usunięcie za pomocą specjalnej dyszy. Dzięki takiemu zabiegowi wszystkie płyny, które wnikną we włókna tapicerki, zostają natychmiast usunięte, nie pozostawiając na jej powierzchni zacieków. Mocne ciśnienie i skuteczne odsysanie to gwarancja rozpuszczenia i lepszego usunięcia brudu, który „wgryzł się” w czyszczony materiał.

Pranie ekstrakcyjne to nie tylko wysoka skuteczność, ale również troska o środowisku. Przy tego typu czyszczeniu zużywa się radykalnie mniej wody niż przy tradycyjnym usuwaniu zabrudzeń z tapicerki. Co więcej, dzięki temu można zlikwidować nie tylko plamy, ale również nieprzyjemny zapach osadzający się na meblach. To doskonały sposób na pozbycie się woni dymu papierosowego. Na korzyść tego procesu działa również znacznie krótszy czas czyszczenia. Jak widać, wynajęcie specjalistów, którzy wykonają pranie ekstrakcyjne na Twojej kanapie, może okazać się jedyną drogą do czystej i miło pachnącej kanapy.

Opracowanie:

Czysta Sprawa Renata Miller

Ruda Śląska , ks. Potyki 1 lok. 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas